Allegro Komplet Naprawczy Pompy Hamulcowej Honda Cbr 1000Rr. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Możesz skorzystać z formularza zapytania o część lub wyszukać część w spisie.

USZCZELKI TŁOCZKA HAMULCOWEGO MZ ETZ 150 250 251
USZCZELKI TŁOCZKA HAMULCOWEGO MZ ETZ 150 250 251 from allegro.pl

Szukasz informacji o archiwalnej ofercie allegro z kategorii zestawy naprawcze częstochowa? Michał sęk w tym ze ten zestaw naprawczy juz wymieniłem tylko napisałem stycznik bo mi sie lejce cos pomyliły. 100% oryginalny uchwyt honda motor company ®.

Najlepszy Stosunek Jakości Do Ceny.

Sprawdź archiwum allegro i dowiedz się wszystkiego o zakończonej ofercie Kompatybilny z pojazdami honda cb i cbr 1000rr, dokładna lista w tabeli. Chodzi o to ze pompa podaje wtedy gdy zabraknie paliwa w gaznika i je dopompowuje czy cały czas zapodaje.

Michal A Jak Powinna Zachowywac Sie Pompa Po Podłączeniu Pod Aku Na Ostro ?

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dostępny 170,00zł 185,00zł reflektor lightbar lampa przod 7 cali czarny mat h4. Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w allegro.

Komplet Naprawczy Pompy Hamulcowej To Zestaw Podstawowych Elementów Składających Się Na Poprawne Działanie Pompy Hamulcowej Motocykla.

Nowa obejma mocująca przednią pompę hamulcową do kierownicy kompatybilna z pojazdami honda cbr 600 i 1000, dokładna lista w tabeli poniżej. Szybka wysyłka i gwarancja dobrego zakupu! Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w allegro.

100% Oryginalny Uchwyt Honda Motor Company ®.

Michał sęk w tym ze ten zestaw naprawczy juz wymieniłem tylko napisałem stycznik bo mi sie lejce cos pomyliły. Dział tworzony przy współpracy z firmą: Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

100% Oryginalny Zestaw Naprawczy Honda Motor Company ®.

Nowa czarna nakładka pompki hamulcowej. Zestaw naprawczy przedniej pompy hamulcowej zawiera tłoczek, popychacz, sprężynę, uszczelniacze i zabezpieczenie tak jak na zdjęciach. Zestaw naprawczy pompy hamulcowej honda cb cbr 1000 przód [oem:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *