Alternator Nie Ładuje Objawy Mercedes 180 Cdi. Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części. Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części.

Silnik komplet 1.7 cdi W414 Mercedes Vaneo 04r Wieluń
Silnik komplet 1.7 cdi W414 Mercedes Vaneo 04r Wieluń from sprzedajemy.pl

A mianowicie auto nie ma ładowania, wskazywało na alternator wymienione łożyska,regulator.po zamontowaniu dalej jest błąd u0120( błąd modułu sterującego prądnicą i rozrusznika, coś takiego. Jeśli napięcie jest właściwe i nadal nie ma prądu ładowania, świadczy to o wewnętrznym uszkodzeniu alternatora. Stan nowy producent części inny.

Temat Akumulatora Pod Maska (Ten Mały) Został Wymieniony Na Nowy Ale Temat Nie Zniknął, Nawet Ten Tylny Jest Nowy (Nie Kiszka Tylko Dobrany Po Parametrach I To.

Rozpinałem klemę z akumulatora minusową i także nic nie pomogło. Mercedes w203 alternator 2,2 cdi wodny a0001501750. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Auto Ma 180 Tyś Km Ale Spokojnie.

Alternator mercedes c clk e 180 200 220 280 320. Mercedes sprinter 208d 2.3 1995r. Mam alternator boscha i dziś wymieniłem regulator napięcia, ale nic się nie zmieniło.

Auto Stało Ok Tygodnia Bez Jazdy Gdy Potrzebowałem.

Jutro autem wjezdzam na kanał i będę demontował alternator ( wyczytałem na formum, że. Po odłączeniu kabli rozruchowych, przy już odpalonym vaneo napięcie powoli spadało od 13,8v do 11v aż zaświecił sie abs i chyba poduszki, wspomaganie kierownicy przestało chodzić. Kontakt katalog » alternatory » alternator mercedes » mercedes a klasa » alternator mercedes a 180 2.0 cdi.

Częstą Usterką W Takiej Sytuacji Jest Uszkodzenie Jednej Z Diod Prostowniczych.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Uszkodzenie łożysk, które charakteryzuje się głośną pracą silnika, nasilającą się wraz ze wzrostem obrotów. Mam problem z mercedes sprinter 906 313 cdi.

Możesz Obserwować Tylko 300 Wyszukiwań Jednocześnie.

Zawartość twojego koszyka 0 szt. Pierwotnie za jego ładowanie odpowiadały prymitywne prądnice prądu stałego, z czasem jednak w samochodach zaczęły pojawiać się nowe, znacznie bardziej prądożerne. Bardzo dziękujemy za zaproponowanie nowego tematu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *