Awaria Elektroniki Winą Unieruchomienia Silnika Ford Focus 1.8 Tddi. Od zdjęć i filmów po prognozę usterek i dane techniczne. Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w allegro.

Focus 1.8 Tddi Nierówna Praca Silnika - Youtube
Focus 1.8 Tddi Nierówna Praca Silnika – Youtube from www.youtube.com

Posiadam foczke 1.8 tddi mam z nią problem, a mianowicie jak jest zimny po odpaleniu chodzi równo przez około 1 min. W autocentrum.pl wiemy wszystko o twoim aucie. Moje pytanie czy jesli wepniemy sterownik komputera od 90 konnej wersji do 75 konej i oczywiscie rozkodujemywkodujemy immo to otrzymamy wersje 90km tak jest bynajmniej w hondzie 14.

Od Opinii I Raportów Spalania Po Listę Jego Typowych Usterek I Przypomnienie O Wymianie Oleju.

By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań. Trochę poszperałem w internecie i znalazłem specyfikacje do tego pedału udostępniam dla wtajemniczonych w temacie. Do kupna tego egzemplarza skusiło mnie to że znałem poprzedniego właściciela i mimo tego że nie dbał o porządek wewnątrz to dbał o niego pod kątem technicznym i nie żałował na.

Problem Ze Skrzynia Witam Pacjent Ford Focus Mk1 1,8 Tdci 2004, Na Wylaczonym Silniku Biegi Chodza Gladko.na Zapalonym( Na Postoju) Problem Z Wbiciem Jakiegokolwiek Biegu Trzeba Sie Namachac Aby Wbic 1.Wymienione Sprzeglo Docisk I Wysprzeglik Pod Koniec Pazdziernika 2021 A Takze Olej W Skrzyni I Linki 6,12 2021

Od zdjęć i filmów po prognozę usterek i dane techniczne. Posiadam foczke 1.8 tddi mam z nią problem, a mianowicie jak jest zimny po odpaleniu chodzi równo przez około 1 min. Da się jechać do 2k rpm powyżej tylko na luzie

Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt Sportowy I Inne

Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Ford focus awaria silnika 1.8 tddi witam wszystkich pół roku temu kupiłem focusa diesel 18 tddi kombi z &8222oficjalnym&8221 przebiegiem 200 000 km. Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie.

Nierówna Praca Silnika 1.8 Tddi.

Od porad i testów po dyskusje na forach i w społeczności kierowców. W autocentrum.pl wiemy wszystko o twoim aucie. Jednym z najpoważniejszych zagrożeń jednostki 1.8 d/td jest zerwanie paska rozrządu.

Stan Regenerowany Producent Części Volkswagen Oe Typ Silnika Diesel Numer Katalogowy Części 1.9 Tdi 2.0 Tdi 8V Numer Katalogowy Oryginału 1.9 Tdi 2.0 Tdi 8V 140Km Silnik

Ford focus mk1 1,8 tdci 2004: I nagle obroty spadaja na 800 obr/min i trzęsie całym silnikiem i kopci i czarno byłem u. Ford focus tddi 75km a 90km sterownik komputera witam czytalem o roznicy pomiedzy tymi dwoma silnikami z tego co wyczytalem nie ma zadnej poza elektronika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *