Awaria Fiat Seicento Nie Chce Odpalic. Mam problem z rozrusznikiem,ako jest na 100%dobre bo nowe szczotki wymieniłem tulejki ok. Boleśnie jednak się o tym dowiadują, gdy dochodzi do usterki urządzenia.

Audi A4 B5 1.9 TDI automat Złomnik
Audi A4 B5 1.9 TDI automat Złomnik from zlomnik.pl

8.00 pali normalnie zona jedzie zawieść dziecko do szkoły 3km wraca do domu za dwie godziny wsiada do auta auto nie odpala kreci rozrusznik pompka. Odpalałam jak zwykle zresztą na ręcznym. Często kierowcy w ogóle nie zdają sobie sprawy, że mają cos takiego w swoim aucie.

Po Przekręceniu Kluczyka Kontrolki Code I Wtrysku Gasną, Rozrusznik Kreci, A Samochód Nie Chce Zapalić.

Jest to bardzo dziwny przypadek bowiem fiacik nie chce odpalić, raz na jakiś czas np. Błędów też brak wydaje mi się że to jednak jakas powazna awaria silnika, choć dziwne że stało się to bez żadnych. Nie 25 mar 2012, 21:03.

Trzeba Go Wyjac I Sprawdzic Na Luzie Czy Chodzi

6.00 auto odpala na dotyk o godz. Podpowiadamy, co należy zrobić, jeśli zapali się kontrolka braku ładowania akumulatora. Z uwagi na to, że w samochodzie występuje spore zużycie energii elektrycznej, zwłaszcza podczas jazdy z włączonymi światłami, nie wolno lekceważyć objawów braku ładowania akumulatora.

Odpalałam Jak Zwykle Zresztą Na Ręcznym.

Dzieki wszystkim za dobre rady. W moim seicento 900 z 99r. Często kierowcy w ogóle nie zdają sobie sprawy, że mają cos takiego w swoim aucie.

Fiat 600 Razy 3 :

Mam problem z moim autem. Problem ten pojawił się nagle. Seicento 1,1 spi nie chce odpalić, 2000 r.

I Czy Immobilizer Stanowi Zabezpieczenie, A Może Raczej.

No to próbuje ponownie odpalić, jak zawsze przekręcałem kluczyk na zapłon to jeszcze. Po ok 3sek chodzi już równo i na wszystkich garkach. ( fiat cinquecento ) nie chce odpalic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *