Bład Corsa Samochód Z Kluczem. Dziś po wymianie oleju i filtrów wciąż kontrolka się. Opel corsa d 2000 benzyna 1,4.

Opel Corsa D 1.2 Benzyna na łańcuszku Czarna Elektryka
Opel Corsa D 1.2 Benzyna na łańcuszku Czarna Elektryka from sprzedajemy.pl

Od porad i testów po dyskusje na forach i w społeczności kierowców. Kontrolki w samochodzie mają za zadanie informować nas o stanie technicznym elementów auta. Opel corsa d 1.3 cdti brak mocy przy 1500 obrotach.

)Po Wyłaczeniu Samochodu I Ponownym Właczeniu Już Sie Nie Zapala I Tak Np Przez Tydzień Spokój I Tak Było Z 3 Razy.

Jestem posiadaczem opla corsy d z 2007 r. Dodatkową oznaką są odczuwalne szarpnięcia. Od porad i testów po dyskusje na forach i w społeczności kierowców.

Znajomy Powiedział Że Jeśli Chodzi O Samochód Z Kluczem To Był Problem Z Sondą Lambda A Silnik To Czujnik Położenia Przepustnicy (Nie Małe Koszty Do Corsy C).

> tesc kupil sobie uzywanego opla meriva 2008 r z silnikiem 1.3 diesel. Od zdjęć i filmów po prognozę usterek i dane techniczne. Kontrolka poduszki kierowcy + samochód z kluczem błąd 09 post autor:

Prędkość Dochodzi Do 80 Km/H.

Kontrolki w samochodzie mają za zadanie informować nas o stanie technicznym elementów auta. Silnik nie odpala po zmianie rozrządu. Samochód jedzie normalnie, nie traci mocy.

Lampka Samochód Z Kluczem Od Czasu Do Czasu Już W Czasie Jazdy Włacza Się Lampka Samochód Z Kluczem (Wystąpiła Usterka W Układzie Elektronicznym Silnika Lub Skrzyni Biegów.

W autocentrum.pl wiemy wszystko o twoim aucie. 24 marzec 2009, 16:55 : Opel corsa d 1.3 cdti brak mocy przy 1500 obrotach.

Podczas Normalnej Jazdy Po Mieście, Kontrolka Się Nie Zapala, Tylko W Powyżej Opisanej Sytuacji.

Jazdy dziś rano zapaliła się kontrolka , samochód z kluczem. Nikt nie odgadnie co może być. Opel corsa 1.7cdti 2004r kontrolna samochód z kluczem francuskim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *