Błąd Katalizator W Nissan Qashqai 2.0 Benzyna Na Gazie. Błąd jaki wystąpił to wypadanie zapłonu na cylindrze (nie określiło na jakim). Nissan z zaczopowanym filtrem cząstek stałych dopali sadze automatycznie, jeśli tylko damy mu na to szansę.

Błąd Katalizator W Nissan Qashqai 2.0 Benzyna Na Gazie
Katalizator – Do Czego Służy I Czy Powoduje Problemy? from motointegrator.com

40 km/h) człapaniu się pod górę. Tel 690449030 sprzedam inne czesci blacharskie i mechaniczne do audi a4 b8 kombi 2.0 tdi.a5 coupe 2.0 tfsi benzyna automat skrzynia 20… Cewka zapłonowa ma jedno proste zadanie:

Piszę Do Państwa W Sprawie Mojego Auta, Nissan Qashqai 2,0 Benzyna 141 Km Z Założoną Instalacją Brc Sequent 24.

Widziałem jej testy w auto świecie i montażysta też mi ją polecił. Tel 690449030 sprzedam inne czesci blacharskie i mechaniczne do audi a4 b8 kombi 2.0 tdi.a5 coupe 2.0 tfsi benzyna automat skrzynia 20… Mam na sprzedaż nissana qashqai 2.0 benzyna 141 km z manualna 6 biegowa skrzynia.

Pełgot 307 1,6 Benzyna Z 2004 Roku.witam Mam Pytanie ,Pali Się Czek Na Żółto Po Każdym Tankowaniu ,Wymienione Sąndy Lambdy ,Nowy Katalizator Wszystkie Filtry ,Rozrząd Olej Klocki Tarcze Wszystko Nowe ,Auto Odpala Za 1 Razem Nie Traci Mocy Jezdzi Się Idealnie Nie Mogę Zdjagnozować Usterki U Mechanika Pokazuje Na Kompie Słaba.

Czytałem coś o bliskości katalizatora od silnika, że niby katalizator się uszkadza, niszcząc silnik. Na testerze w parametrach bieżących podczas pracy silnika sonda nr 1, pokazuje napięcie 0.00v a sonda nr 2, 0.27 v, nie reagują na. Kolejnego dnia została wymieniona cewka na zalewanej świecy i nadal bez efektów.

Cofa Paliwo A Komputer Nie Wykrywa Błędu.

Interesuje mnie za co odpowiada 2 sonda lambda w 2,0. Chciałem założyć instalację w takim samochodzie, udałem się do 2 różnych gazowników i obydwaj jak się okazało specjalizowali się w brc. Jechałem na lpg a zauważyłem że strasznie ubywa mi benzyny (a.

Powstała Iskra Powoduje Zapłon Mieszanki Paliwowej W Cylindrze.

Musi zamienić prąd z akumulatora (o niskim napięciu, ok. Panowie mam problem z primera p12 2.0 benzyna 2002 rok auto ładnie zapala i chodzi w miarę do momentu gdy chodzi na ssaniu później falują obroty i po dodaniu gazu i puszczeniu obroty spadają tak nisko że auto prawie gaśnie. Nissan qashqai 1.5 dci 2011:

Jest To Wersja Po Faceliftungu.

12 v) na prąd potrzebny do wytworzenia, przez świecę zapłonową, iskry. Tak czy owak nie dyskutujmy o ce, bo trzeba zacząć od remontu mechanicznego. Oraz czy ten samochód dobrze spisuję sie na gazie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *