Błąd Ładowania Akumulatora Renault Megane. Ładowanie od 13.4 do 14. Tak, urywało wirniki, ale w valeo serii tg.

[Megane III phI] wyjęcie akumulatora Strona 2
[Megane III phI] wyjęcie akumulatora Strona 2 from megane.com.pl

Pacjent to megane ii 1.6 benzyna k4m. Odpalam, kontrolka ładowania gaśnie, wspomaganie jest niby wszystko cacy. Megane iii phi błąd ładowania akumulatora.

Dojechałem Około 3 Km Do Domu.

Do sprawnego podłączyłem w odwrotnej kolejności. Poza tym za nic nie uwierzę, że w tej renówie ma boscha i to na regulatorze foom. Po przebyciu trasy 800km dość szybkiej jazdy po niemieckich autostradach auto zostało zaparkowane.

Posiadam Renault Megane Kombi 16.16V K4Ma Z 2002R.

Od padniętego akumulatora odpiąłem najpierw masę, później plusowy. Tak, urywało wirniki, ale w valeo serii tg. Ale jakoś dziwnie pracuje silnik na wolnych obrotach, więc podłączyłem.

Poza Tym Za Nic Nie Uwierzę, Że W Tej Renówie Ma Boscha I To Na Regulatorze Foom.

Z uwagi na to, że w samochodzie występuje spore zużycie energii elektrycznej, zwłaszcza podczas jazdy z włączonymi światłami, nie wolno lekceważyć objawów braku ładowania akumulatora. Ładowanie od 13.4 do 14. I topi mi się już powoli obudowa plastikowa głównego bezpiecznika 500a na klemie +

Kiedy Zimą Nie Potrafimy Uruchomić Samochodu, Najczęściej Pierwszą Myślą Jest Rozładowany Akumulator.

Dostęp nie jest straszny, a będzie sporo taniej. Szukam rozwiązania problemu podłączenia się pod kontrolkę ładowania akumulatora w renault master 2.5 150km 2009r. Napięcie na sterowniku silnika 14.6v natomiast m.

( Renault Megane ) Kontrolka Ładowania Akumulatora.

Megane iii phi błąd ładowania akumulatora. W starej meganie był alternator rodziny a13n i miał dwa kable do regulatora, nie ale nigdy przy alternatorze obcowzbudnym nie widziałem silnika k4m. Pacjent to megane ii 1.6 benzyna k4m.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *