Bmw E46 Jaki Rozstaw Śrub. Felgi kół samochodowych posiadają wiele różnych oznaczeń. E46 320d jaki rozmiar felg, et itd pomocy.

Bmw E46 Jaki Rozstaw Śrub
BMWklub.pl • Zobacz temat Zakładać felgi 5×112 do e46? from www.bmw-klub.pl

[exx] rozstaw szpilek w histori bmw. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Rozstaw felgi rozstaw oznacza średnicę okręgu na jakim znajdują się śruby mocujące koło.

Bmw Przewodnik Po Rozmiary Felg | Wybierz Interesującą Cię Bmw Model Zobaczyć Tabela Rozmiarów Felg.

81 rows rozstaw oznacza średnicę okręgu na jakim znajdują się śruby mocujące koło. Rozstaw felgi rozstaw oznacza średnicę okręgu na jakim znajdują się śruby mocujące koło. Chcę kupic alufelgi do chryslera vojagera town &country.

Przedstawimy Katalog Rozstawu W Kołach Popularnych Marek Oraz Modeli Aut.

To, jaki wzór czy barwę wybierzesz, zależy tylko od ciebie. Porady z zakresu mechaniki, elektroniki, lakiernictwa, galerie samochodow bmw forumowiczow. A chodzi mi o to ze chciał bym zastosować dystans ale zmieniający rozstaw śrub ponieważ felgi które upatrzyłem bardzo rzadko występują w rozstawie 5×120 i chodzi o to czy przy tym et dam rade zastosować taki dystans i ogólnie co sadzicie o dystansach zmieniających rozstaw śrub

Jednym Z Istotniejszych Parametrów Wyboru Będzie Rozstaw Śrub.

Najwazniejsze jest et, czyli offset, do e46 potrzebujesz czegos takiego. Mam okazje kupic bardzo ladne felgi 17cali do e36 ale rozstaw srub jest 5×114,3. Swoje bmw kupiłem w lecie na alusach mam jest to model 520 e39 touring zaczyna sie zima a ja mysle nad zmiana ogumienia na zimowe i felg na stalowki i mam pytanko czy felgi z e34.

E46 320D Jaki Rozmiar Felg, Et Itd Pomocy.

Poniżej podpowiemy, jaki rozstaw śrub posiada dane auto. 5×100, co oznacza, że felga mocowana jest za pomocą pięciu śrub do piasty, a otwory leżą na okręgu o. Jest nią odległość między środkami przeciwległych śrub.

Dowiedz Się, Ile Miejsca Jest Wewnątrz I Jak Pojemny Jest Bagażnik.

Felgi bmw e36 e46 18 wz 135 m pakiet 8j 8,5j. 4, to łatwo tą średnicę zmierzyć. Najmocniejsze egzemplarze bmw e46 takie jak np.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *