Brak Mocy Ford Focus 2 0 Tdci. Ford focus 2.0 tdci wchodzi na tryb awaryjny spadek mocy. Forum ford club polska sprawdzenie numeru vin.

Sprzedam Ford Focus 2.0 tdci 2010r Burzenin Sprzedajemy.pl
Sprzedam Ford Focus 2.0 tdci 2010r Burzenin Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Forum ford club polska sprawdzenie numeru vin. Od zero rozpędza się normalnie do 2 tyś obrotów nic niezwykłego się nie dzieje. Dzieje się tak po zatrzymaniu lub podczas zwalniania.

Focus Mk Ii 2.0 Tdci.

Został wymieniony elektrozawor ten co jest wyzej połozony zregenerowane turbo a on dalej niema mocy. W aucie były wymienione wtryskiwacze, nowa przepustnica, sprawdzone podciśnienia, uszczelniony dolot. Witam proszę o pomoc ford focus rok 2008 1.6 tdci auto odpala na szczala chodzi równo ale po przejechaniu nie raz około 3 kilometrów a nie raz 6 auto nagle traci moc i gaśnie tak jakby nagle odcinało dopływ paliwa i tak jest co parę dni i zawsze.

Ostatnio Zauważyłelm Że Jak Foka Postoi Dużej Na Słońcu To Podczas Jazdy Objawia Się To Brakiem Mocy.

Forum ford club polska sprawdzenie numeru vin. Ford focus i dławienie i utrata mocy silnika 2.0 tdci błąd p2263. Ford focus 2.0 tdci wchodzi na tryb awaryjny spadek mocy.

Nie Kopci Na Czarno Nie Dymi Na Biało.

Nie kopci na czarno nie dymi na biało. W teście komputerowym wyszedł błąd p2263 (turbo charger bost sys. Auto ford focus ii 2006 1.6 tdci (chyba110km) nie ma mocy, jechałem nim jkies 40 km z parcy wszytko ładnie pieknie, raz mi sie zarzyło ze pociagnełem go do ponad 4tyś obr/min az taka czerwona strzałka sie z.

Układ Dolotowy Trochę Zaolejony, Ale Myślę Że Bez Tragedii Jak Na Taką Konstrukcje Odmy.

Witam posiadam focus ii 2.0 tdci 136 km przebieg 220 tys. Wymienilem wezyk podcisnieniowy od zaworu do puszki kolo turbiny i wezyk od elektrozaworu do egr. [mk3]przyczyny / objawy migającej sprężynki tdci.

Ford Focus Mk2 1.8 Tdci Rok 2007 115 Km:

Układ dolotowy trochę zaolejony, ale myślę że bez tragedii jak na taką konstrukcje odmy. Na ciepłym silniku, gdy na zewnątrz jest zimno. Ford focus i brak mocy i inne problemy f1 2.0 benzyna witam wszysktkich forumowiczów ptytanie kieruję przede wszystkim do użytkowników f1 z silnikiem 2.0 1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *