Budowa Przedniej Lagi Suzuki Dr 650. Tulejka ślizgowa przedniej lagi kompatybilna z pojazdami suzuki sfv 650 gladius oraz sv 650, dokładna lista w tabeli poniżej. Wspornik ten przeznaczony jest do suzuki bandit, gsf 650 oraz gsf 1200.

suzuki dr 650 czesci silnik rama lagi modul kanapa
suzuki dr 650 czesci silnik rama lagi modul kanapa from sprzedajemy.pl

100% oryginalna panewka ślizgowa zawieszenia suzuki ®. Najlepsze oferty w atrakcyjnej cenie. Uchwyt przedniej owiewki o numerze 9453038g00 jest częścią nową, zapakowaną oryginalnie przez producenta.

100% Oryginalna Panewka Ślizgowa Zawieszenia Suzuki ®.

Tulejka ślizgowa przedniej lagi kompatybilna z pojazdami suzuki sfv 650 gladius oraz sv 650, dokładna lista w tabeli poniżej. Tak wygodne, jak niektóre inne rowery. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.

Wspornik (Prawy) Przedniej Owewki Jest W Pełni Oryginalnym Produktem Suzuki Motor Corpotarion ®.

Suzuki dr 650 w śląskie najnowsze ogłoszenia na olx.pl Najlepsze oferty w atrakcyjnej cenie. Wspornik ten przeznaczony jest do suzuki bandit, gsf 650 oraz gsf 1200.

Witam Mam Do Sprzedania Lagi Do Dr 650 I Do Dr 600 Lgi Są Proste I Szczelne Jest Też Półka Do Nich , Posiadam Inne Części Do Tego Modelu Jak Masz Pytania Dzwoń Lub Pisz Sms Cena Za Lagi Pozdrawiam.

Będziesz również potrzebował specjalnego klucza do rozkręcenia teleskopów. Jeśli go nie masz wybierz się do najbliższego warsztatu motocyklowego ze zdemontowanymi lagami lub. Suzuki dr 650 r najnowsze ogłoszenia na olx.pl

Zobacz Kostki, Złączki Samochodowe W Materiały Instalacyjne Z Kategorii Układ Elektryczny, Zapłon, Części Na Allegro.pl.

Uchwyt przedniej owiewki o numerze 9453038g00 jest częścią nową, zapakowaną oryginalnie przez producenta. Do jednej lagi trzeba bedzie wlac nastepujace ilosci oleju:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *