Chcę Kupić Samochód Z Cofnietym Liczikiem. Jak się chce kupić to się jedzie ogląda, jak pasuje to się płaci kasę i odjeżdża. Jednak większość osób poszukujących samochodu chce kupić taki który ma przejechane dużo mniej niż magiczne 200 tys.

Samochody Z Cofniętym Licznikiem? Głównie Niemieckie I Premium - Infor.pl
Samochody Z Cofniętym Licznikiem? Głównie Niemieckie I Premium – Infor.pl from mojafirma.infor.pl

Podczas kupowania samochodu z tzw. Czasami warto kupić samochód właśnie z komisu, ponieważ sprzedający ponosi pełną odpowiedzialność za wady samochodu. Jak mogę sprawdzić czy samochód nie był „kręcony”?

Dotyczy To Również Samochodów, Bo To Także Jest Towar Konsumpcyjny.

Kilka dni później funkcjonariusze komendy powiatowej policji w łowiczu ujawnili kolejny samochód z cofniętym licznikiem. Podczas kupowania samochodu z tzw. Nie znam się na tyle na motoryzacji, żeby samemu kupić samochód więc skorzystałem z pomocy zawodowców.

Akurat W Tych Co Wymieniłeś To Najczęściej Je Widzę U Mechaników.

Istnieją 2 główne drogi, aby to stwierdzić. On idzie w zaparte , ze nie ma nic wspolnego z tym przekretem, mowi , ze nie bedzie scigal oszusta , bo sobie popsuje uklady z niemcami , tam gdzie je kupil a nie chce powiedziec od kogo , pierwszy wlasciciel oddal auto do serwisu , gdzie kupowal nowe , natomiast znajomy w niemczech , ktory pracuje w serwisie audi , mowi, ze te silniki jezdza do 500tys.i sa. Witam wszystkich od piątku mam problem z autem które zakupiłem we wrześniu 2012 r.

Już Wolał Bym Kupić Z Przebiegiem 500Tyś Niż Z Cofnietym Licznikiem Bi Nie Wiadomo Ile Miał Wcześniej.

Wykrycie, że samochód był kręcony jest dosyć trudne. 02.06 zakupiłem w komisie samochód z deklarowanym przez sprzedawcę przebiegiem ok 100tys km. A tu posypalo sie mnustwo argumentow i terori na temat przebiegow nawet padla propozycja odsprzedania z cofnietym licznikiem ale zaden z was nie powiedzial czy przy tych 250 tys np obszywaliście skóre na kierownicy i czy stając po tej drugiej.

Jak Się Chce Kupić To Się Jedzie Ogląda, Jak Pasuje To Się Płaci Kasę I Odjeżdża.

Więcej na temat cofania liczników to nie mogło się udać. Witam czy ktos z was miał doczynienia z firmą domański sprzedaż samochodów ciężarowych zamierzam kupić u nich naczepę. Niestety, często wykorzystują to nieuczciwi sprzedawcy, którzy celowo zaniżają przebieg auta.

Na Razie Jeszcze Nie Wiem Jaki, Ale Zastanawiam Sie Nad Jedna Istotna Rzecza.

1 z danych zebranych w i kwartale 2014 roku wynika, że samochody używane sprawdzone przez ekspertów motoraportera, których stan faktyczny nie zgadzał się z opisem w ogłoszeniu, miały naprawy lakiernicze prawie równomiernie rozłożone na całej powierzchni samochodu. Witam poniżej przedstawię swój problem i proszę znawców tematu o pomoc. Tez mam z 2005 roku i mam 194tys to normalne, ale sa z tego roku autka z przebiegami sporymi i niestety cofniete na 150tys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *