Chinskie Radio W Renault Megane 2 Sa Inne Kostki Iso. W megane ii phii wystarczy tylko podłączyć wszystkie kostki. Inne modele radia najlepiej szukać na włoskiej stronie renault.

ZłączaKostkiAUDIO, Złącza do podłącz.radia w samoch
ZłączaKostkiAUDIO, Złącza do podłącz.radia w samoch from www.bartex-caraudio.pl

Radio w koncu potrzebuje raptem tylko 3 kabelkow aby mozna bylo je uznac za poprawnie podlaczone. Na wyświetlaczu mam tylko temp i godzinę. Standardowe nagłośnienie w lagunie iii, wymieniałem, oraz dodawałem wzmacniacz.

Jak Montowałem Pioneera, To Musiałem W Środku Wnęki Na Radio Wyłamać Taki Plastikowy Kołek, Bo Radio Nie Mieściło Się Na Długość.

Nadanie paczki w terminie 2÷5 dni roboczych. Kolega chciał wymienić radio i zakupił nowe firmy pioneer. Kupiłem na allegro taką fajną ramkę, że radio jest idealnie dopasowane.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Problem jest od zawsze, czy wystąpił nagle (w jakich okolicznościach) napięcie jest na obyd. W renault też występują systemy bose. Problem polega na tym, że mam dwie przejściówki dedykowane pod mini i żadna nie działa, tzn radio sie wlacza, ale nie słychać muzyki.

Złącze (T.zw.kostka Lub Przejściówka) Umożliwiające Podłączenie Różnych Modeli Radioodtwarzaczy (Posiadających Standardowe Złącze Iso) Do Fabrycznej Instalacji Audio W:

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Standardowe nagłośnienie w lagunie iii, wymieniałem, oraz dodawałem wzmacniacz. Widziałem też ramki do megane i.

Standardowe Nagłośnienie W Lagunie Iii, Wymieniałem, Oraz Dodawałem Wzmacniacz.

Kostka lub przejściówka) umożliwiające podłączenie różnych modeli radioodtwarzaczy (wyposażonych w standardowe złącze iso) do fabrycznej instalacji audio w : Wszystkie kostki pasowały (oprócz tej od wyświetlacza) i wszystko działało ok. Radio ma gniazda z tyłu, nie ma żadnych wyprowadzonych przewodów.

W Traficu Nie Liczyłem Na Dźwięk, Ale Chciałem Radio Z Bt, Nie Tracąc Sterowania Przy Kierownicy.

W traficu nie liczyłem na dźwięk, ale chciałem radio z bt, nie tracąc sterowania przy kierownicy. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. W renault też występują systemy bose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *