Chrysler Voyager Iii Automatyczną Skrzynią Biegów. Pod względem technicznym wszystko jest ok. W usa auta elektryczne sprzedają się lepiej niż samochody z manualną skrzynią biegów.

SKRZYNIA AUTOMAT CHRYSLER GRAND VOYAGER 3.3 V6 04R
SKRZYNIA AUTOMAT CHRYSLER GRAND VOYAGER 3.3 V6 04R from archiwum.allegro.pl

Mój tata kupił ostatnio chryslera grand voyagera lx 2.8 crd rocznik 2005 z automatyczną skrzynią biegów i jak to z nowo kupionym autem się robi oddał go do warsztatu celem sprawdzenia itp. Kupuj części skrzynia biegów dla chrysler voyager / grand voyager iii gs 3.8 182 km 3778 cc kba no: Chrysler voyager 3.3l/94r automatyczna skrzynia biegów.

Pod Względem Technicznym Wszystko Jest Ok.

Chrysler voyager 3.3l/94r automatyczna skrzynia biegów. Potem okazało się, że w skrzyni nie było dość oleju, brakowało jakieś 700 ml. Większość nabywców toyoty gt86 wybiera automat.

Po Chwili Złapie Bieg Ale Zaraz Znowu Go Gubi Im Dużej Tym Biegi Pojawiają Się Na Krócej.

Dopiero po postoju i ostygnięciu się złapie. Dowiedział się narazie tyle że cieknie płyn z miski olejowej skrzyni.(jest mokra i podobno nie. W tym modelu znaleźć można silniki benzynowe 3.3 oraz 3.8 l zasilane gazem, które zawsze współpracują z automatyczną przekładnią.

Panowie Mam Problem Z Automatem W Chrysler Voyager Z 94R Silnik 3.3L Jest Wszystko Ok Gdy Ruszam Aż Do Momentu Gdy Na Ostatnim Biegu Samochód Jedzie Swobodnie.

Silnik skrzynia w bardzo dobrym stanie. Automatyczna skrzynia biegów działa w trybie sportowym. Szeroki asortyment części do chrysler voyager / grand voyager iii (gs) efa 3.0 152 km części samochodowe z kategorii skrzynia biegów i wielu innych.

Skrzynia Działa W Trybie Automatycznym Do 3 Biegu.

Mam do sprzedania samochód chrysler voyager 3.3 v6 z automatyczną skrzynią biegów w dobrym stanie z instalacja gazową. Samochód z legendarnym silnikiem benzynowym 3.3 litra z automatyczną skrzynią biegów. Układ siedzeń to 2 + 2 + 3 z płaską podłogą, automatyczna dwustrefowa klimatyzacja, fabryczne radio oraz nawigacja, założony zestaw głośnomówiący z.

W Usa Auta Elektryczne Sprzedają Się Lepiej Niż Samochody Z Manualną Skrzynią Biegów.

Najlepsze marki auto części do twojego samochodu z. Kupuj części skrzynia biegów dla chrysler voyager / grand voyager iii gs 3.8 182 km 3778 cc kba no: Przechodzi na działanie agresywne, trzyma wyższe obroty i zmienia później biegi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *