Cieknąca Woda Z Podszybia Do Komory Silnika Citroen Ds4. Jeden z jej końców jest wprawiany w ruch energią uchodzących z silnika spalin, a drugi spręża powietrze trafiające do silnika. ( peugeot 307 ) cieknie woda z szyby do komory silnika.

Wygłuszenie Mata Podszybia Citroen C4 Picasso - 6896179039 - Oficjalne Archiwum Allegro
Wygłuszenie Mata Podszybia Citroen C4 Picasso – 6896179039 – Oficjalne Archiwum Allegro from allegro.pl

Jeśli nie znalazłeś swojego produktu lub masz pytania, proszę o kontakt. Czesc, mam c5 od 2004 roku, z salonu do teraz. Check engine czyli kontrolka uszkodzenia silnika niestety nie zawsze nam pokaże, że to właśnie turbo jest uszkodzone, chyba, że dochodzi do znacznego podwyższenia, lub obniżenia ciśnienia doładowania.

Pompa Wody Po 100 000 Km, Turbina Po 290 000 Km.

Uważam, ze woda z powodu nieścisłego przylegania do szyby, przeciekała do tej szmaty, a później jakimś ukrytym otworem , przenikała do wnętrza samochodu. Autoczęści do samochodów peugeot, renault, citroen oraz innych marek ponad 10000 dostępnych auto części w kategorii autoczęści. Kierowca ma spory problem, ale da się go łatwo uniknąć

Oryginalne Otwory Uszkodzone, Wspomniany Pałąk Ma Połamane Mocowania Na Te Wygłuszenie.

Jeden z jej końców jest wprawiany w ruch energią uchodzących z silnika spalin, a drugi spręża powietrze trafiające do silnika. Dostawa realizowana natychmiastowo, gwarancja jakości Pasek rozrządu oryginał citroen peugeot c4 ds4 c5 508 2.0 hdi 1613327980.

Radość Zakupów I 100% Bezpieczeństwa Dla Każdej Transakcji.

Podsumowujac, najbardziej niezawodny samochod jaki znam. Podsumowujac, najbardziej niezawodny samochod jaki znam. Woda może się dostawać do kabiny, jeśli zatka się odpływ z szyby i spod maski.

Generalnie Luzujesz Śrubę Z Prawej Strony Od Podszybia, Stojąc Twarzą Do Silnika.

W stałej ofercie znajdują się różnego rodzaju akcesoria do samochodów, w tym bagażniki dachowe, kosmetyki oraz środki do filtrów. Niskie ceny oraz darmowa wysyłka w 24h od zamówienia. Czesc, mam c5 od 2004 roku, z salonu do teraz.

Kup Osłony Silnika Na Allegro.pl!

Jeden z jej końców jest wprawiany w ruch energią uchodzących z silnika spalin, a drugi spręża powietrze trafiające do silnika. + 48 796 175 018. Był taki temat na forum klubu cytrynki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *