Citroen C3 Nie Odpala Miga Kontrolka Ładowania. W aucie podczas jazdy na chwilę zaświeciła kontrolka ładowania. W piątek rano nie dało rady go odpalić.

2003 Citroen C3 1.4 Diesel Problem Z Odpalaniem - Elektroda.pl
2003 Citroen C3 1.4 Diesel Problem Z Odpalaniem – Elektroda.pl from www.elektroda.pl

Jest zezwolenie na start i rozpoznany kluczyk. Brak mocy zapalona kontrolka od ładowania. Citroen c3 1.4 silnik nie odpala.

Problem, Citroen C3 Nierówne Obroty Gaśnie Nie Odpala

Citroen typowe usterki i serwisowanie. 2) kontrolka samochód z kluczykiem ». Witam, jestem tu nowy więc przepraszam, jeżeli piszę w nieodpowiednim dziale.

Pomierzyłem Napięcie Ładowania I Raz Jest Ok Czyli Koło 14,2V A Raz 11,2V.

( citroen c3 ) mruga kotrolka ładowania. Po podłączeniu testera odczytałem błędy: 7) nie działa radio po wymianie akumulatora ».

Citroen C3 1.4 Silnik Nie Odpala.

Urządzenie źle wycentrowane w strefie ładowania. Na diagnostyce po podłączeniu do komputera stwierdzili jednorazowy błąd sondy analizy spalin po czym go skasowali. 1,4 sterownik silnika sagem s2pm.

Sygnalizatory Wzrokowe Informują Kierowcę O Włączeniu Danego Systemu (Kontrolki Działania Lub Wyłączenia) Lub O Pojawieniu Się Usterki (Kontrolka Alarmowa).

Nie wykryto kompatybilnego urządzenia przenośnego. Najlepiej prawidłowość ładowania ocenia się woltomierzem. Wydaje mi się, że wystąpił by także problem z innymi kontrolkami.

Witam , Citroen C3 2004 Zapaliła Się Kontrolka Od Ładowania I Auto Nie Ma Mocy, 20 Km/H To Max.

Najpierw nie wiadomo skąd kontrolka akumulatora się w biegu zapalała, jak się sama z siebie zapaliła tak sama po jakimś czasie zgasła. Szanowny uio cóż wspólnego (za przeproszeniem) ma sama kontrolka ładowania ze stykami licznika. Auto przyjechało na lawecie, miga kontrolka ładowania nawet po wyłączeniu kluczyka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *