Citroen C3 Nie Odpala Za 1 Razem. Wygląda na to, że wina leżała w bsm w komorze silnika, wymieniłem wcześniej ale jedna wtyczka nie była dobrze zapięta, poprawiłem teraz auto odpala zawsze, co ciekawe wcześniej dłużej kręcił rozrusznik zanim odpalił, teraz zapłon jest prawie natychmiastowy. Brak mocy zapalona kontrolka od ładowania

Citroen C3 1.4I Brak Prądu Na Pompę Paliwa I Brak Iskry
Citroen C3 1.4I Brak Prądu Na Pompę Paliwa I Brak Iskry from www.elektroda.pl

Citroen c3 po wypadku nie odpala | forum mechaników samochodowych. Komunikacja po can jest jak należy. Ostatni raz miało to miejsce w środę, w sobotę chciałem przestawić samochód w inne miejsce pod domem i nagle zonk.

Diagnoza Lexią Nie Wykazała Żadnych Błędów W Bsi.

Zaczęły się problemy z samochodem po sprzedaży starego poczciwego passata. Wie pan może ile by kosztował mniej więcej nowe bsi na allegro widziałem niby. Samochód nie odpala wszystko się rusza słychać zapłon ale nie chce zapalić jednak czasami zapali jak jeżdżę jest normalnie zgasze znów nie pali citroen c3 i hatchback 1.4 i.

Używany Jest Do Codziennych Dojazdów Do Pracy I Z Pracy.

Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. Ostatni raz miało to miejsce w środę, w sobotę chciałem przestawić samochód w inne miejsce pod domem i nagle zonk. Jak zapalił, to jechał normalnie.

Ja Zacząłem Skrobać Szyby, A Tu Nagle Słyszałem.

Po przekręceniu kluczyka w pozycję zapalania cyka w skrzynce bezpieczników pod kierownicą i koło akumulatora ale nie kręci. W aucie podczas jazdy na chwilę zaświeciła kontrolka ładowania. Mam diesla 2.0 hdi 100kw 2006 rok,który ciężko odpala tzn.nie zawsze odpala za pierwszym razem.jak odpali przez dosłownie sekundę nierówno pracuje.po podłączeniu komputera pokazuje błąd p1351(obwód przekaźnika pod i dogrzewania).wg.

Można Się Skomunikować Z Ecu Przez Złącze Diagnostyczne.

Citroen c3 1.6 auto 2003 nie odpala , pomocy !! Jadę na zakupy i kiedy wracam auto nie chce odpalić. Po 50 kg co jeszcze moge zrobic.

W Mojej C4 1.6 Hdi Z 2006 R.

Citroen c3 problem z odpaleniem silnika. Od pewnego czasu zdarzya się, że nie odpala. Mnie w dodatnich temperaturach nie powinno mieć to wpływu na rozruch silnika a może sie mylę?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *