Citroen C4 1.6 Hdi Nierówna Praca Silnika Na Biegu Jałowym. I przełączeniu na lpg silnik sie kiwał, po przełączeniu na pb też sie kiwał. Objawy zużycia koła dwumasowego koło dwumasowe to element układu napędowego charakteryzujący się wysoka awaryjnością.

C4 1.6 Hdi Citroen - Wysoka Temp. Praca Went. Przy Zimnym Silniku
C4 1.6 Hdi Citroen – Wysoka Temp. Praca Went. Przy Zimnym Silniku from www.elektroda.pl

Ja mam akurat diesla, ale z tego co czytałem na forach to przyczyn może być wiele. Na zimnym troche mniej, ale po osiagnieciu temp. Silnik prauje na wszystkich cylindrach jednak szczególnie siedząc w środku da się wyczuć nierównomierność pracy.

Witam, Chciałbym Odświeżyć Swój Temat.

Citroen c4 picasso 1.6 bluehdi 120 km 2015r. Wtryski poza kalibracją p0266 p0272 Nierówna praca silnika (jakby nie pracował na 1 cylindrze) podczas jazdy autostradą ok,ale przy dojechaniu do powiedzmy bramek (zwolnieniu z dużej prędkości) lub postój na światłach wyskakuje check engine, cewki wymienione 130zł + rob wtrysk wymieniony 120zł + rob

Za Ciężką I Nierówną Pracę Odpowiadać Mogą Niedrożne Wtryskiwacze Paliwa, Źle Ustawiona Prędkość Obrotowa, Niepoprawnie Zamontowane Świece Zapłonowe, Zatkany Filtr Lub Pompa Paliwa, Niesprawny Przepływomierz, Uszkodzona Sonda.

Pacjent citroen c4 1.6 vti 120 km, 2008 rok. Jednakże podwyższone drgania, mocno odczuwalne, powodujące drżenie kabiny i znajdujących się w niej elementów są sygnałem, że jednostka napędowa cierpi na jakiś problem. ( citroen berlingo ) nierówna praca silnika na biegu jałowym po rozgrzaniu :

Wtryski Poza Kalibracją P0266, P0272 Mozesz Napisac Wiecej Na Temat Sposoby Mierzenia Kompresji Ktory Podales Bo Jest Interesujacy.

I przełączeniu na lpg silnik sie kiwał, po przełączeniu na pb też sie kiwał. Nierówna praca tzn silnik dławi się (na biegu jałowym) po włączeniu klimy lub włączeniu ogrzewania tylnej szyby i lusterek, silnik nawet trochę się dławi jak na na biegu jałowym. Ciekaw jestem czy przewody twardnieją również gdybym jeździł z włączoną klimatyzacją aby wentylator chodził na 1 biegu cały czas.

Na Zimnym Troche Mniej, Ale Po Osiagnieciu Temp.

Nierówna praca silnika na biegu jałowym. Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Odkręcisz korek to mniej do dolotu spalinami wali.

Nierówna Praca Występuje Niestety Na Pb Jak I Lpg.

Wątek trochę umilkł, ale zaobserwowałem parę dni temu w mojej xp kiwanie się silnika na pb i na lpg. Decydując się więc na pojazd. Uszkodzenia zdarzają się również dużo szybciej, nawet przy 60 000 lub 70 000 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *