Co Może Być Powodem Świecący Się Check Suzuki Sx4. Gdy przełączam na 2 koła kontrolka. Bezpieczniki w porządku, przekaźniki stukają, żarówki ok.

Co Może Być Powodem Świecący Się Check Suzuki Sx4
Suzuki Sx4 – Cena Diagnostyki Komputerowej • Dobrymechanik.pl from dobrymechanik.pl

Samochody mechanika 16 lip 2016 10:22odpowiedzi: W aucie podczas jazdy zapala się kontrolka abs i trzy komunikaty check abs system, 4×4 system i vsc system. Gdy przełączam na 2 koła kontrolka.

Gdy Przełączam Na 2 Koła Kontrolka.

Gdy włączę napęd 4 x 4 kontrolka zapala się ( jest wszystko ok ). Jego powodem może być stara lub uszkodzona uszczelka pokrywy. Powodem zniszczenia koła może być też niesprawny układ napinający pasek w pojeździe i nieprawidłowo zamontowane podzespoły współpracujące.

Nawet W Samochodach Powypadkowych Są Montowane Sprawne Poduszki.

Witam mam problem w toyocie rav 4 rocznik 2008 benzyna 2.0. Kable, świece też mogą być powodem. Drgania mogą być od sprzęgła/dwumasy lub poduszek, trzeba zdiagnozować.

Nagle, Bez Powodu, Padły Mi Światła Drogowe.

Mam mały problem z kontrolką od napędu na 4 koła. Jeżeli kontrolka mruga, z reguły oznacza to poważniejszą usterkę jak np. Jego nieprawidłowe ustawienie nie pozwala silnikowi rozwijać całej jego mocy.

Założyłem Nowy Termostat I Pierwszy Problem Jaki Napotkałem, Nie Mogłem Go Włożyć Z Uszczelką Która Była Naokoło Niego.

Cały czas świeci się check engine. Uszkodzony włącznik świateł, manetka przy kierownicy od kierunkowskazów a nawet sam licznik. Nawiewu), złego stanu akumulatora, wymagającego ciągłego doładowywania przez alternator czy też eksploatacyjnego zużycia elementów alternatora.

Problemów Może Być Kilka W Tym Przypadku Np.

Gdyby któryś czujnik był walnięty to raczej byłby zapalony check engine. I nie mocuj się z żadnych smarowaniem, wd40 itp nic nie dadzą. Samochody mechanika 16 lip 2016 10:22odpowiedzi:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *