Co Stuka W Zawieszeniu Z Tyłu Honda Civic 7. Jadąc prosto lub lekko skręcając nic się nie dzieje. Byłem na przeglądzie i mechanik powiedział że to tuleja stabilizatora i że jest tam trudny dostęp.

Uwagi na temat modelu. Strona 7
Uwagi na temat modelu. Strona 7 from www.civicklub.pl

W moim accordzie przy 110tys km zaczeło dopiero pukac cos w zawieszeniu.słyszalne było dopiwro na duzychnierownosciach, dziurach.trzeba zwrocic szczegolnie uwage na sworznie wahaczy i na to o czym bylo pisane na forum.pozdrawiam! Dziwne jest to że nic nie stuka przedtem. Co trzeba wymieniać w zawieszeniu?

Stuki Słychać Wewnątrz Auta A Na Zewnątrz Nie.

Wolałbym crdi wziąć, lepsze silniki niż te wolnossące benzyny i. Zanim kupiłem, co kupiłem przejechalem się mondkami zarówno 2.0 tdci 140km i ecoboostem 1.6. Z tego co się orientuję to przegub, ale proszę o potwierdzenie.

( Honda Accord ) Stuki W Przednim Zwieszeniu.

W moim accordzie przy 110tys km zaczeło dopiero pukac cos w zawieszeniu.słyszalne było dopiwro na duzychnierownosciach, dziurach.trzeba zwrocic szczegolnie uwage na sworznie wahaczy i na to o czym bylo pisane na forum.pozdrawiam! Zimą nie stuka wcale, a. Jadąc prosto lub lekko skręcając nic się nie dzieje.

Mam Inny Problem, A Mianowicie Po 10 Tys.

Stuki słychać także jak się ruszy ostrzej albo zahamuje gwałtownie,jeden głuchy stuk jak by do czegoś dobijało. Stwierdziłem niski poziom fabrycznego oleju. Po przejechaniu kolejnych 1500 km znów słyszę.

Może To Również Być Związane Z Układem Wydechowym Np.

Byłem z tym w aso chyba z 5 razy, wszystko rozkręcali, badali, smarowali etc. W porze zimowej i podczas deszczowej aury nic nie słychać. Niezidentyfikowane stuki z przodu auta peugeot 308sw ii.

Witam, Mam Problem W Z Zawieszeniem W Swoim Civicu.

W ramach gwarancji wymieniono mi górne mocowania amortyzatorów oraz profilaktycznie założono osłony na sprężyny. Słychać je wyraźnie wewnątrz auta. Dojeżdża do pracy raptem 10km w jedną stronę dziennie 20km ew jakiś postoj w.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *