Cos Sie Tlucze Podczas Ruszania I Skrecania Fiat Punto. Otwierający się schowek punto 2; Wczoraj bylem na placyku i postanowilem porobic kolka w lewo i w prawi aby sprawdzic czy pukanie jest przy skęcie w obie strony.

Najczęstsze Usterki – Fiat Grande Punto - Allegro.pl
Najczęstsze Usterki – Fiat Grande Punto – Allegro.pl from allegro.pl

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy. Samochód usterki co jest przyczyna: Było oki, ale od pewnego czasu gdy silnik jest rozgrzany na fulla to autko traci na mocy, najwięcej problemu robi podczas ruszania np.

Najświeższe Informacje, Zdjęcia, Video O Najbardziej Przestronne Samochody;

Punto 2 1.2 8v 2003r problem z elektryka; 320d pukanie w kolach przy skrecie 320d coś sie dzieje przy cofaniu. Podczas ruszania słuchać takie stukanie coś jak.

Witam W Moim Stilo Z Przebiegiem 137.000Km (Z Czego 130.000Km W Niemczech) Słuchać Pojedynczy Stuk/Uderzenie Podczas Uruchamiania Silnika.

Zaczelo sie od lekkiego stukania przy lekkim skrecie w lewo. Fiat punto ii 1,2 8v; Chyba zrozumialem filozofie jaka przyswiecala konstruktorom.

Do Czego Dążymy W Ewolucji Z Mechaniki Do Elektroniki?

Fiat punto 2 silnik 1,2 60km 2000r; Podczas, przyspieszania, stukanie, cos puka jak jade fiat brava, stuka w silniku przy dodawaniu gazu alfa 1 9 jtd, alfa 156 stukanie przy dodawaniu gazu a na luzie nie, terkotanie przy dodawaniu gazu fiat punto, pukanie podczas przyspieszania, stukanie przy dodawania gazu na luzie i w trakcie jazdy, stukanie przy, stuki podczas przyspieszania i. W zamysle, z realizacja troche sie nie udalo,.

Znamy Ceny I Wersje Na Polskim Rynku

Witam, pacjent to audi a3 1.8 benzyna 125 km 97r. Przestalo mnie dziwic to, ze punto bylo kiedys autem roku. Bo to fajny samochod byl.

Wczoraj Bylem Na Placyku I Postanowilem Porobic Kolka W Lewo I W Prawi Aby Sprawdzic Czy Pukanie Jest Przy Skęcie W Obie Strony.

Było oki, ale od pewnego czasu gdy silnik jest rozgrzany na fulla to autko traci na mocy, najwięcej problemu robi podczas ruszania np. Regulacja, naprawa maglownicy, stuki w zawieszeniu. Najświeższe informacje, zdjęcia, video o samochód usterki co jest przyczyna;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *