Czuć Zapach Benzyny W Mazda 323F Bj. Ciśnienie nie cofa zacisków z przodu do końca. Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części.

Mazda 3 2.0 SkyactivX test, opinia, zużycie paliwa
Mazda 3 2.0 SkyactivX test, opinia, zużycie paliwa from autokult.pl

Intensywny zapach spalin w kabinie, zarówno na postoju, jak i podczas jazdy, nie musi oznaczać poważnej awarii. Posiadam mazde 323 f 1.5 95 rok typ ba odpalam auto jedzie bez problemów po momencie gdy rozgrzeje sie zaczyna szarpać. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Cały Wydech Od Kolektora Jest Nowy Więc Nieszczelności Raczej Nie Ma.

Niedrogie szęści zamienne do samochodów dla mazda 323 f vi hatchback (bj) 1.6 benzyna 2001 98 km oferuje nasz sklep internetowy oferujemy ogromny wybór wszystkich typów akcesorii samochodowych i części jakości oem Mapki zbiera się w funkcji obciążenia silnika (ciśnienia kolektora), więc zarówno dla ciśnienia 0.45bar, jak i dla 0.82bar czas wtrysku benzyny wynosi 4.5ms. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników. Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją twoje wątpliwości! Pod maską też delikatnie czuć zapach paliwa.

Pod Tylną Kanapą Nic Nie Czuć.

Intensywny zapach spalin w kabinie, zarówno na postoju, jak i podczas jazdy, nie musi oznaczać poważnej awarii. Spaliny w układzie wentylacji mogą być jednak także oznaką problemów z uszczelką głowicy. Posiadam mazde 323 f 1.5 95 rok typ ba odpalam auto jedzie bez problemów po momencie gdy rozgrzeje sie zaczyna szarpać.

W Takim Przypadku Zawsze Najbardziej Podejrzany Jest Układ Wydechowy, Który Może Być Nieszczelny.

Gdzie znajdę rurkę do odpowietrzania, lub jakiś zawór. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Wbijam 1 bieg i chce

Problem Leży W Tym Ze Samochód Pracuje Na 3 Cylindrach (Brak Iskry Na Ostatnim) Powyżej 2 Tys Do Tak Mniej Więcej 4 Przerywa I Szarpie.

Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników. Od (do) niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem mazdy 323 iv generacji. Auto kopa ma więc raczej wykluczam zapchany katalizator.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *