Czujnik Cisnienia Doładowania Suzuki Grand Vitara 1.9Ddis. Suzuki grand vitara 1.9 ddis czujnik ciśnienia. Zawór ciśnienia turbo grand vitara 1.9 ddis.

Map Czujnik Ciśnienia Turbiny Grand Vitara 1.9Ddis - 6667205417 - Oficjalne Archiwum Allegro
Map Czujnik Ciśnienia Turbiny Grand Vitara 1.9Ddis – 6667205417 – Oficjalne Archiwum Allegro from archiwum.allegro.pl

Suzuki grand vitara 2005 2.0 hdi 16v brak mocy check engine. Suzuki grand vitara 1.9 ddis czujnik ciśnienia. Typowe awarie czujników i ich objawy.

Witam Mam Następujący Problem W Moim Autku.

Problem z suzuki grand vitara 2. Powyżej tej granicy już zaczyna ładnie ciągnąć a także bez wciskania gazu na biegu jałowym (800obr/min) wydaje mi się że też nie jest najgorzej z mocą bo da się ruszyć z miejsca spokojnie na biegu jałowym. Problem z suzuki grand vitara 2.

Czujnik Jest Używany I Pochodzi Z Demontażu A Jego Stan Jest Jak Na Foto.

W aucie pali się kontrolka wyglądająca jak zygzak w prostokącie i silnik ma mało mocy jak na 130km. Niedrogie czujnik cisnienia doładowania dla suzuki grand vitara i suv (ft, ht) 2004 oferuje nasz sklep internetowy oferujemy ogromny wybór wszystkich typów czujnik ciśnienia turbiny suzuki grand vitara ft, akcesorii ssamochodowych i części wysokiej jakości Węże dpf, czujnik doładowania itp?

Niedawno Kupiłem Okazyjnie Suzuki Grand Vitarę 1.9 Ddis Z 2006 Roku.

W aucie pali się kontrolka wyglądająca jak zygzak w prostokącie i silni. Zakończona 15 czerwca 2021 o godzinie 07:58:53. (129km, 95kw) pokaż tylko dostępne

Suzuki Grand Vitara 2005 2.0 Hdi 16V Brak Mocy Check Engine.

Możliwe zapalenie kontrolki check engine na desce rozdzielczej. Witam suzuki po delikatnym rozbiciu po usunięciu błędów nadal świeci kontrolka błędów i pokazuje błąd :usterka czujnika temperatury powietrza zasysanego , po wymianie na inny przepływomierz dalej to samo , obydwa przepływomierze pokazują tą samą temperaturę, więc chyba jednak to nie. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Grand Vitara 1.9Ddis Wymieniłem (Czujnik Cisnienia Doładowania (Czujnik Map) Na Początku Po Wymianie Od Czasu Do Czasu Przy Zmianie Biegow Miałem Objaw Jak By Na Sekunde Się Przyduszał Ale Ustąpiło Zygzak Juz Się Nie Zapala A Auto Dostało Kopa Mam Nadzieje Że To Było To I Będzie Ok.

Zawór ciśnienia turbo grand vitara 1.9 ddis. Zygzak między innymi to sygnalizuje. Kupię sprawny czujnik temperatury spalin do suzuki grand vitara 1,9 ddis 2009r.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *