Czujnik Położenia Wałka Rozrządu Chevrolet Aveo 2004. Kasowali błąd po kilka razy ale powracał. Pontiac fala 1.6l 1598 papieru do produkcji.

CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁKA ROZRZĄDU PC816 STANDARD (Aspen
CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁKA ROZRZĄDU PC816 STANDARD (Aspen from fenix.com.pl

Jakiś mechanik, trzeci który już się przyczepiał do czujnika, twierdził, że to nie ten co wymieniłem. Kasowali błąd po kilka razy ale powracał. Czujnik położenia wałka rozrządu dla chevrolet aveo aveo5 cruze lacetti rezzo tacuma pontiac wave daewoo 1.4 1.6 1.8 2.0 96253544 zastępuje numery części dealera:

Jeżdżę Z Zaświecona Kontrolką I Trochę Mnie To Irytuje, Czy Nie Szkodzi Silnikowi.

Jakiś mechanik, trzeci który już się przyczepiał do czujnika, twierdził, że to nie ten co wymieniłem. Opis kodu dtc p0340 ogólny moduł sterujący silnika ecm wykorzystuje informacje zarejestrowane w czujniku położenia wałka rozrządu, który rejestruje prędkość, z jaką obraca się wałek rozrządu steruje zarówno zapłonem, jak i wtryskiem. Nowy czujnik położenia wałka rozrządu.

Chevrolet Aveo, Aveo / Kalos, Lacetti;

Czujnik położenia wałka rozrządu dla chevrolet aveo aveo5 cruze lacetti rezzo tacuma pontiac wave daewoo 1.4 1.6 1.8 2.0 96253544 zastępuje numery części dealera: Od około pół roku zmagam się z błędem generowanym prawdopodobnie w obwodzie czujnika położenia wałka rozrządu. Czujnik położenia wałka rozrządu pasuje do:

Kupuj W Korzystnej Cenie Czujnik, Pozycja Wałka Rozrządu Dla Chevrolet Aveo Hatchback (T300) 1.3 D Lsf 95 Km, 2011 W Naszym Sklepie Online Możesz Tanio Kupić Czujnik Pozycji Wałka Rozrządu Od Strony Koła Zamachowego I Inne

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Otóż silnik czasem tak się zatrzyma, że czujnik nie/źle odbiera pierwszy. ( chevrolet aveo ) błąd czujnika położenia wałka rozrządu.

Wymieniłem Czujnik Położenia Wałka Rozrządu I Nic Nie Pomogło.

Kasowali błąd po kilka razy ale powracał. Funkcja czujnika cmp polega na pomiarze prędkości, z jaką obraca się wałek rozrządu, a tym. Czujnik położenia wałka rozrządu chevrolet the store will not work correctly in the case when cookies are disabled.

Silnik 1,2 72 Km (Hatchback).

U mnie niby też jest problem z czujnikiem położenia wałka rozrządu ale gdy mechanik wymienił go na nowy nic to nie dało. ( chevrolet aveo ) czujnik położenia wału jak w poscie powyzej 1,2 84 km, aveo nowy model z 2008. Ostatnio zmieniony przez conductor dnia wto 26 cze 2012, 20:29, w całości zmieniany 1 raz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *