Czujnik Połozenia Wału Fiat Ducato 2.3 Diesel. Witam wszystkich mam pytanie odczego jest czujnik połozenia wału.czy jego praca ma wpływ na moc silnika czy tylko od obrotomierza,chodzi o czujnik w ducato 2.8 idtd. Silnik nie może pracować bez czujnika położenia wału, jeśli jest on elementem fabrycznym (fot.

CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU IVECO 2.3 3.0 99 DUCATO 2.3 02
CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU IVECO 2.3 3.0 99 DUCATO 2.3 02 from sprzedajemy.pl

Czujnik wału ducato jumper boxer daily 2.3 / 3.0. Jego uszkodzenie objawia się w sposób, który można pomylić z awarią innych podzespołów. Co z licznikiem po 400 000km.

Jego Uszkodzenie Objawia Się W Sposób, Który Można Pomylić Z Awarią Innych Podzespołów.

Iveco daily iii, daily iv, daily v, daily vi, massif; Witam na mojej aukcji,mam do sprzedania czujnik położenia wału i wałka ducato 2.3 , 2012 do modeli aut: Od 6,00 zł dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:

Silnik Nie Może Pracować Bez Czujnika Położenia Wału, Jeśli Jest On Elementem Fabrycznym (Fot.

Czujniki położenia wału, wałka rozrządu 160,00 zł Ale gdy wymieniłem czujnik położenia wału auto w ogóle nie odpaliło. Czujnik położenia wału korbowego pasuje do:

( Fiat Stilo ) Czujnik Położenia Wału.

W fiacue ducato 2.3 notorycznie zapala się kontrolka dpf po jego zdjęciu i oddaniu do regeneracji na maszynie myjące okazuje się że dpf nie jest zapchany samochód nie traci mocy, pomozcie odpowiedzi (3) fiat ducato 2008 rok. Przed zakupem proszę o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru. Czujnik wału ducato jumper boxer daily 2.3 / 3.0.

Wto 08 Lut 2011, 20:20.

Rola czujnika położenia wałka rozrządu i jego współpraca z czujnikiem położenia wału korbowego. Czujnik położenia wałka rozrządu, jak zresztą sama nazwa wskazuje, odpowiada za przesyłanie do sterownika silnika sygnałów umożliwiających określenie wartości kąta, pod jakim w danym momencie znajduje się ten podzespół.na podstawie otrzymanych. Czujniki były podmieniane z auta które pali dalej to samo instalacja sprawdzona jest ok.

Fiat Ducato Citroen Jumper Peugeot Boxer Do Aut Od 2006 Roku Podana Cena Dotyczy 1 Sztuki.

Auto jak jest zimne np po nocnym postoju rano bardzo ciężko zapala muszę długo kręcić zanim zapali, na kompie żadnych błędów, podczas rozruchu ciśnienie paliwa okolice 250 bar , myślałem że leją wtryski, więc oddałem do regeneracji, lecz to nie. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! W silniku fiata ducato 3.0 multijet 180 km (2012 rok) nie mogę zlokalizować czujnika położenia wału.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *