Czujnik Położenia Wału Korbowego Nissan Micra K11 Foto. Też racja mój błąd myślałem że chodzi o k11 jeśli są cewki na każdy cylinder to trzeba sprawdzić czujnik położenia. Wyświetla w flash code błąd:

CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU NISSAN PRIMERA P12 1,6 1,8
CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU NISSAN PRIMERA P12 1,6 1,8 from archiwum.allegro.pl

Witam, muszę wymienić czujnik położenia wału w mojej k12, bo komputer pokazuje mi jego błąd p0335. Oferty sponsorowane, które mogą cię zainteresować. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.

Najlepsze Oferty W Atrakcyjnej Cenie.

Podkładałem trzy różne czujniki i auto na żadnym nie chciało odpalić. Podejrzewam że to może czujnik położenia wału. Poprawnie pracuje na gazie, zapala również przy podawaniu paliwa w gardziel.

Też Racja Mój Błąd Myślałem Że Chodzi O K11 Jeśli Są Cewki Na Każdy Cylinder To Trzeba Sprawdzić Czujnik Położenia.

Nie odpala micra umarła pomocy pomocy micra pada ofiar mrozu problem z uruchomieniem gorącego silnika skrzynia k11 1.0 a 1.3 po lifcie Zobacz czujniki położenia wałka rozrządu nissan oe z kategorii rozrząd na allegro.pl. Okręca się w prawo o 180 stopni i z powrotem, ale za chin.

Kółko Do Ćwiczeń Mięśni Brzucha Roller Wałek Mocny.

Części zalecane do jednoczesnej wymiany jako część zestawu serwisowego. Czujnik wałka rozrządu nissan micra k12. Cześć moja mikra nie odpala rozrosznik normalnie kręci tylko nie chce załapać zdarzyło.

Wyświetla W Flash Code Błąd:

Wałka, micra gaśnie po rozgrzaniu Cześć moja mikra nie odpala rozrosznik normalnie kręci tylko nie chce załapać zdarzyło. Witam mam nissana micra k12 1.2 2003.

Witam, Muszę Wymienić Czujnik Położenia Wału W Mojej K12, Bo Komputer Pokazuje Mi Jego Błąd P0335.

Nissan micra ii k11 obroty i gasnący silnik micra k11 witam przeglądając troche forum nie znalazłem rozwiązanie do mojego problemu. Podwójne kółko wałek do ćwiczeń koło ab fitness. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *