Czujniki Parkowania Mercedes B 200 Nie Działa. Nie mam u siebie czujników parkowania, stąd moje pytanie. Błąd czujnika parkowania i fotela pasażera.klima nie działa.

Mercedes B 180 nawi*alufelgi*bluetooth*czujniki parkowania
Mercedes B 180 nawi*alufelgi*bluetooth*czujniki parkowania from sprzedajemy.pl

2012 113 200 km benzyna kompakt. Zamontowałem wszystko zgodnie z instrukcją czyli podpiąłem czujniki pod centralkę, potem podłączyłem zasilanie (tak jak w instrukcji biały kabel do lampy cofania do kabla zasilającego) następnie podłączyłem czarny kabel jako. Bardzo dziękujemy za zaproponowanie nowego tematu!

Mam Ednak Problem Z Czujnikami Parkowania.

Nie mam u siebie czujników parkowania, stąd moje pytanie. Mamy z nim następujący problem: Bardzo dziękujemy za zaproponowanie nowego tematu!

Przy Włączeniu Biegu Wstecznego Wyskakuje Komunikat W J.ang O Usterce Czujników Parkowania.rozebraliśmy Tylną Lewą Osłonę W Bagażniku, W Niej Znaleźliśmy Centralkę A Przy Centralce Takie Kable Nie.

Spalanie 6/7 litrów na 100 km. 40 950 pln do negocjacji. Lub od 866 pln /mc oblicz ».

Warto Jednak Pamiętać, Że Na Drodze I Przy Manewrowaniu Nic Nie Zastąpi Umiejętności, Czujności.

System czujników parkowania nie jest wybitnie skomplikowany ale bywa i tak, że może coś nie działać lub wskazywać nieprawidłowo.w takim wypadku warto mieć ki. 10 20 50 forum mercedes forum strona główna. Zapytaj sprzedającego o możliwość prezentacji wideo.

Volkswagen Nie Działa Czujnik Parkowania Witam Juz Drugi Dzien Jestem Posiadaczem Golfa Plus 1.9 Tdi 105Km.

Bezpieczniki sprawdzone i wszystkie dobre. Witam, kupiliśmy miesiąc temu peugeota 308 1.6 vti z 2008 roku. Witam, mam mercedesa s205 220d 170 ps.

Odpowiedzi (1) Mercedes Benz S210 1998:

( mercedes klasa b ) czujniki parkowania. Zdarzyło mi się zawadzić o inne auto (niestety mea culpa) i zarysowałem prawy bok przedniego zderzaka. Cale powyższe wyposażenie w aucie działa prawidłowo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *