Czy Honda Lubi Wysokie Obroty. Vss też potrafi lekko przywieszać obroty. Podwyższona prędkość obrotowa silnika na biegu jałowym może być oznaką usterki.

Kosiarka MTD 46 PO zbyt wysokie obroty. elektroda.pl
Kosiarka MTD 46 PO zbyt wysokie obroty. elektroda.pl from www.elektroda.pl

I wszystko było ok ale dzis jak odpaliłem to odrazu weszła na bardzo wysokie obroty i jak wrzucałem.wysokich wolnych obrotów. Póżniej otwiera się druga od. Nie martwiło by mnie to ale te obroty trzyma ok 10, 15 minut.

Żaden Silnik Nie Lubi Być Wysoko Wkręcany Dopóki Nie Uzyska Odpowiedniej Temperatury Pracy.

Jeśli natomiast jesteś uparty i nie chce ci się wyłączać i włączać,. Czy mógłby ktoś pomóc, co. Opel astra 1.4 benzyna czy tym podobne, kręcenie do takich obrotów raczej szybko wykańcza jednostkę napędową.

Jak Rozpalam Ze Ssaniem Jest To Samo Po Jakis 20Sek Obroty Maleją.i Nie Wiem W Czym Problem.a Motor To Honda Mbx 80.Z Gory :Bigrazz:

Mowie oczywiscie o jezdze w miescie. I wszystko było ok ale dzis jak odpaliłem to odrazu weszła na bardzo wysokie obroty i jak wrzucałem.wysokich wolnych obrotów. Mówiłeś, że na niskich ci gaśnie :p no.bylo wporzadku i wczoraj mi wszedl wlasnie na takie wysokie obroty może najpierw sprawdż czy gażnik.

Na Pewno Tego Typu Informacje Pomogą Mi W Przedłużeniu Żywotności Mojego Diesla, A Może Pomogą Też Komuś Innemu.

I wtedy auto ma niewiele. Lubi wysokie obroty czy niskie, na jakich obrotach pracuje najkulturalniej, pali najmniej i się nie męczy? Wyczyściłem filtry i gaźnik i dalej to samo nawet ruszyć nie mogę bo od razu jak chce zagazować to on mi gaśnie.na wolnych obrotach dobrze chodzi.

Wśród Wielu Kierowców Panuje Powszechne Przekonanie, Że Silniki Diesla Lubią Wysokie Obroty I Powinno Się Je Wysoko Kręcić.

Honda od zawsze eksperymentuje z silnikami o różnym układzie cylindrów. Nie jest to do końca prawdą, zwłaszcza tuż po rozruchu pojazdu. Wysokie obroty na zimnym silniku.

Gdy Gaźniki Są Stare I Zaśniedziałe W Środku, A Przepustnice Wyklepane, Poprawne.

W trasie to zalezy ale zwykle wiecej co do wplywu eko jazdy na skrzynie to nie wiem czy w jazzie ii generacji (do 2008 r.) ma on az tak duzy wplyw na awarie skrzyni biegow. Zetec nie lubi oszczędzania na krokowym. Pierwszy problem to check zwraca błąd czujnika położenia wału wymieniłem aparat i przez jeden wieczór było ok i check zniknął a następnego dnia rano znowu się zaświecił.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *