Demontaż Przedniego Zderzaka Fiat Grande Punto. Numer katalogowy 51885641 część jest nowa i oryginalna. Odpowiednia dla fiat punto mevo oraz grande punto.

Demontaż Przedniego Zderzaka Fiat Grande Punto
FIAT GRANDE PUNTO GRILL KRATKA ZDERZAKA GÓRNA ORG from archiwum.allegro.pl

Serwisowanie samochodu jest łatwiejsze z autodoc club! Kup tuning przedniego zderzaka dla punto grande/evo (2006↗/2011↗) kijów, charków, dniepr, odessa, lwów. > kawalek drutu/przewodu i przy jego pomocy wciagnac kable od czujnikow.

Mogę Również Napisać, Nie Trzeba Używać Drutu, Można Wejść Po Auto Sięgnąć Co Kto Woli I Jak Mu Wygodniej.

Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. 19 jtd wyciek od strony zderzaka. Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Moje Oględziny Nie Wykazały Żadnych Uszkodzeń Pod Maską.

Punto ii poszukuje z polskimi oznacz.schematu reflektora przedniego. Odpowiednia dla fiat punto mevo oraz grande punto. Od 15,00 zł dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:

Słuchajcie, Kilka Dni Temu Walczyłem Z Przednim Grillem Po Raz Pierwszy, Sytuacja Mnie Zmusiła By Go Wytargać Tylko Po To By Się Dostać Do Sensora Czołowego Zderzenia Airbagu,Ale Mniejsza Z Tym , W Każdym Razie Bylem Tak Zdesperowany Że Wyciągnąłem Go, Fakt, Bałem Sie Jak Diabli By Nie Urwać Zderzaka ( Tak Mocno Się Trzymał),Ale Na Szczęście Wyszedł,Więc.

Montaż przebiega w odwrotnej kolejności, niż demontaż. Należy wykręcić także śruby torx mocujące nadkole do przedniego zderzaka. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt Sportowy I Inne

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w allegro. [4k uhd 2160p] [english subtitles / napisy pl] przepalające się żaróweczki podświetlenia panelu klimatyzacji to częsty problem grande punto. > nie trzeba tez wchodzic pod samochod, wystarczy na poczatek wypchnac z bagaznika przez przelotke.

Kratka Dolnego Zderzaka Przedniego Fiat Punto Grande Dostępność:

( fiat stilo ) zdjęcie przedniego zderzaka !!! Nieruchomości, motoryzacja, komputery, meble, antyki, telefony, sprzęt sportowy i inne Zamów tuning przedniego zderzaka punto grande/evo (2006↗/2011↗) w rozsądnej cenie:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *