Dlaczego Samochód Zgasł W Czasie Jazdy Dizel. Problem pojawia się przy około. Witam, mam w posiadaniu renault 0.9 tce90.

Dlaczego samochód wpada w poślizg? Infor.pl
Dlaczego samochód wpada w poślizg? Infor.pl from mojafirma.infor.pl

Czasem nie można go ponownie zapalić i trzeba chwilę poczekać wyłączyć i włączyć alarm. Citroen c4 zgasł i nie chce odpalić. Czasami na chwilę przed wyłączeniem silnika samochód dławi się ale nieznacznie.

Jak Zatrzymuje Sie Np Przed Znakiem Stop To:

Ja mam podobny problem ale z 206 s. Gaśnie mi co roku parę razy pod rząd (podczas jazdy, samochód nie zdąży się zatrzymać a już mogę go odpalić) i potem mam spokój, aż do następnego roku. 2.0 141 km benz+lpg w trakcie jazdy zgasł samochód.

Czasami Na Chwilę Przed Wyłączeniem Silnika Samochód Dławi Się Ale Nieznacznie.

Nie było znaczenia czy jechałam wolno czy szybko. Od jakiegoś czasu silnik samochodu podczas jazdy sam gaśnie. Jestem posiadaczem forda mondeo mk3 2.0 tdci 130km 2002r.

Nagły Zanik Prądu W Trakcie Jazdy.

Witam, posiadam mondeo mk4 2,0 diesel 140km. Stałem na światłach, gdy zapaliło się zielone wrzuciłem jedynke samochód zaczął się dławić i zgasł od tamtej pory vw nie chce odpalić dodam,że sprawdzałem paski i są całe. Wystarczy, z zachowaniem ostrożności, zdjąć przewód paliwowy z gaźnika i jego wylot umieścić w.

Od Jakiegos Czasu Auto Mi Przerywa Podczas Jazdy, Autem Raz Szarpnie A Potem Jedzie Jakby Nic Sie Nie Stało.

Tak 3 razy i zapala się pomarańczowa kontrolka silnika z kluczykiem. Z tego też powodu nie warto marginalizować zaobserwowanych objawów, ale spróbować odnaleźć i wyeliminować przyczynę. Witam czy po wymianie filtra paliwa trzeba odpowietrzyć układ?

Żadnego Komunikatu Na Desce Rozdzielczej.

Po chwili można odpalić ją znowu, czasem po kilku próbach, przejedzie kawałek i sytuacja się powtarza. Może to przypadek, może nie ale ma to miejsce jak już są wysokie temperatury. Może problem już rozwiązany, autor się nie odzywa, ale jeżeli nie, to żeby coś podpowiedzieć mamy za mało informacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *