Etui Do Kluczyków Samochodowych Z Logo Mitsubishi. Etui zabezpieczające kluczyki typu keyless do samochodu. I nie przegap okazji na ograniczone oferty w mitsubishi brelok!

Brelok etui Nissan podłużny skórzany na klucze 8363944052
Brelok etui Nissan podłużny skórzany na klucze 8363944052 from allegro.pl

Ochrona drzwi, zderzaków i lusterek odboje karoserii. Zakres działania pokrowca wynosi od 10 khz do 30 ghz. Antykradzieżowe etui na kluczyki samochodowe jest kompatybilne z przeważającą większością (aż 99%!) pojazdów, dostępnych obecnie na rynku.

Etui Kluczyki Klucze Keyless Rfid Blokada Kodu Fal.

Etui jest przeznaczone do zabezpieczenia kluczyków typu smart key, keyless i keyless go, kessy itp. Nowych pilotów, obudów kluczyków samochodowych, kart, baterii do pilotów, transponderów, przycisków i grotów. Jeśli interesuje państwa stylowy i funkcjonalny portfel antykradzieżowy, warto skorzystać z oferty naszego sklepu.

Wykonane Z Ochronnego Materiału Etui Blokuje Sygnał Kluczyka Smart Keyless Go, Dzięki Czemu Nie Jest On Emitowany Na Zewnątrz I Nigdy Nie Zostanie Przechwycony.

W naszym sklepie znajduje się wiele rodzajów etui dostosowanych do kluczyków samochodowych najpopularniejszych marek. Find the best deals 2018 hot mitsubishi keyrings. Ochrona drzwi, zderzaków i lusterek odboje karoserii.

11,00 Zł X 10 Rat Raty Zero Szczegóły W Ofercie.

Szeroka gama wzorów breloki klasyczne. Pokrowiec na kluczyki blokujące fale radiowe w zestawie składającym się z dwóch sztuk. Mercedes w124 etui na kluczyk mercedes w124 w201.

Idealnie Pasują Do Silikonowych Etui Breloki Silikonowe.

Zakres działania pokrowca wynosi od 10 khz do 30 ghz. Etui zabezpieczające kluczyki typu keyless do samochodu. Kupuj naszą najlepszą wartość mitsubishi brelok na aliexpress.

Bogaty Asortyment Koruma Obejmuje Wszystko, Czego Potrzeba Do Prawidłowego Zabezpieczenia Swoich Kluczyków, Kart Zbliżeniowych I Dokumentów Biometrycznych.

Chronią przed kradzieżą auta na tzw. Etui zabezpieczające system bezkluczykowy samochodu przed kradzieżą. 12,90 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *