Fiat 1.4 8 V Kiepsko Wchodzi Na Obroty. Samochód odpala tak samo kiepsko na gazie jak na beznzynie. Dzisiaj jestem umówiony u gazownika, byłem już raz u niego podregulował gaz ale dalej jest to.

fiat brava I, 1,4 12V PB+LPG Silnik sam wchodzi na
fiat brava I, 1,4 12V PB+LPG Silnik sam wchodzi na from www.elektroda.pl

Jak jest ciepły nie ma żadnych problemów z zapłonem i chodzi idealnie. Samochód odpala tak samo kiepsko na gazie jak na beznzynie. Silnik sam wchodzi na bardzo wysokie obroty bez dodawania gazu.

Fiat 126P 1988 Ducati Monster 695 2007 Była:

Zachęcamy do zakupów w sklepie klubowym zapisy na klubowe dywaniki 2021 strona 2 z 126 pierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 52 102. Problemem są wysokie obroty na zimnym silniku.przepustnica wyczyszczona aż się świeci komp zresetowany i nic to nie daje.jak silnik wchodzi na wysokie obroty w przepustnicy słychać grochotanie.nie ma żadnych błędów w. Samochód odpala tak samo kiepsko na gazie jak na beznzynie.

Na Zimnym Silniku Bardzo Kiepsko Zapala, Jak Już Zapali To Po Wciśnięciu Pedału Gazu Samochód.

Ja się męczyłem z falującymi obrotami jakieś pół roku w mazdzie 6 silnik 2.3 166km. Ciekawe że ampera jak się odpali wchodzi od samego początku na obroty jak whold, a volt trzyma 1400 obrotów. Fiat stilo nie wkręca się.

Sprawdziłem Świece I Wymieniłem, Cewki Są Delikatnie Uszkodzone Mechanicznie, Ale Jakby Nie Działały To Trzęsło By Silnikiem Jak Na 3 Garach.

Jaki masz zasięg przy obecnych temp? Fiat siena 1.4 3 444. Zacząłem od podstawowych rzeczy, czyli czyszczenie przepustnicy, przepływomierza, silnika krokowego i egr, nic nie pomogło, następnie wymieniłem filtr powietrza na sportowy firmy kn, oczywiście obroty dalej falowały, pojechałem na wodorowanie silnika, też nic.

Nie Mam Obrotomierza, Ale W Czasie Jazdy Obroty Są Tak Wysokie, Że Samochód Sam Przyspiesza Tak Jakby Wcisnąć Gaz Na.

Witam, posiadam samochód osobowy seat ibiza 1.4 16v 85 km (silnik bxw). Opel astra 1.4 16v nie wchodzi na obroty. Chodzi o to że na zimnym silniku mam problem z odpalaniem muszę dodać obficie gazu i trochę pokręcić aby odpalił to raz a dwa to gdy już odpali to wchodzi na wysokie obroty po czasie gdy trochę się rozgrzeje to spadają ale gdy ruszam i po wciśnięciu sprzęgła znów wchodzą wysokie obroty i spadają.

Bardzo Długo Trzeba Kręcić Żeby Załapał Po Czym Powoli Wchodzi Na Obroty.

Mam następujący problem z fiatem brava rocznik 1998 benzyna + gaz silnik 1,4 12v. Wysokie obroty i nie spadają. Swoją drogą volt przy 0 już pali pb.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *