Fiat 1.4 Czy Ma Silnik Krokowy. Jeśli nie ma linki jest pewnie kostka do czujnika elektronicznego. Silnik krokowy zamiennik to koszt 200pln, oryginał ok.

Używany Fiat Grande Punto 1.4 8V ładne nadwozie, niezła
Używany Fiat Grande Punto 1.4 8V ładne nadwozie, niezła from www.auto-swiat.pl

Silnik fiat uno 1.4 i.e. Typ silnika benzyna numer katalogowy części ford xs4u9f715da. Silnik pracuje równo i nie falują obroty.

Podobno Jest To Awaria Silniczka Krokowego Ktory Kosztuje Niewiele I Można Go Łatwo Samemu Wymienic , Można Też ( Podobno ) Wymontować Stary Umyć W Benzynie Extrakcyjnej I Ponownie Zamontować , Jak Kiedyś Znajde Czas I Chęci To Dam Znać Co Z Tego Wyszło Ale Z Moim Zapędem.

Dwie śrubki i po problemie. Wszystkie posty 1 dzień 7 dni 2 tygodnie 1 miesiąc 3 miesiące 6 miesięcy 1 rok sortuj według autor czas postu temat rosnąco malejąco W clio ii pewnie ten sam jest, a cięzko go namierzyć.

Środków Komunikacji Elektronicznej Oraz Telekomunikacyjnych Urządzeń Końcowych W Celu Przesyłania Mi Informacji Handlowych Oraz Prowadzenia Marketingu (Np.

Taki silnik za takie pieniądze można wymieniać jak tylko dostaje czkawki. Koszt ok 30zl a nie jaka w przypadku silnika chryslera cena od 190 do 500zl ). Silnik krokowy zamiennik to koszt 200pln, oryginał ok.

S Hatchback I Wynosi 69 Km.

Silnik i osprzęt mechaniczny, skrzynia biegów, wydech. Fiat uno 1.4 sam gazuje i czasem gaśnie. Jakaś dziwna sprawa z tym silnikiem krkowym do thali 1,4 8v, nie można go w prosty sposób znaleźć, gdzie nie pytam to nie wiedzią.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Pokusiłem sie o kupno kropki ii fl w wersji dynamic z silnikiem 1.4 16 v od kupna zrobilem nim ok 600 km i dziś nagle silnik i zaczął życ własnym życiem! I tak jest już do czasu kiedy temperatura silnika jest w. Kiedy go zapaliłem (zawsze palę na benzynie sam przy temp pow 10 st przełancza się na gaz) i się przełączył na gaz normalnie się jechało i nie gasł na niskich obrotach, po przejechaniu jakieś 5km kiedy silnik jest lekko rozgrzany po puszczeniu nogi z gazu gaśnie na w.obr.

Newsletter, Wiadomości Sms) Przez Grupę Olx Sp.

Podczas gdy na przykład stoję na światłach na biegu jałowym samochód gwałtownie wchodzi na bardzo wysokie obroty. Czasem aż strach w nim siedzieć. Moc maksymalna wynosi 51 kw, a licząc w koniach mechanicznych moc wersji fiat uno 1.4 i.e.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *