Ford C Max Gdzie Kod Lakieru. Wprowadź numer vin, aby sprawdzić historię pojazdu Numeru koloru należy szukać w lewym dolnym roku tabliczki znamionowej.

numer lakieru ????gdzie on jest?jak go znalesc??Wieloryb
numer lakieru ????gdzie on jest?jak go znalesc??Wieloryb from forum.fordclubpolska.org

Numeru koloru należy szukać w lewym dolnym roku tabliczki znamionowej. Witamy w wyszukiwarce, gdzie znajdziesz swój kolor samochodu w postaci profesjonalnego akrylowego lakieru w aerozolu marki motip. Zestaw zawiera 2 fiolki po 9 ml w sztyfcie z pędzelkiem do małych poprawek lakierniczych.

Oryginalny Lakier W Zestawie Z Forda.

Look up your paint code, see color examples,. Znajdź kod farby kod lakieru w dokumentacji twojego mitsubishi asx. Polecam stronę www.paintref.com, gdzie znajduje się obszerna lista kolorów stosowanych w vw.

W Przypadku Pojazdów Wyprodukowanych W Wielkiej Brytanii Druga Cyfra Kodu Lakieru Na Nalepce Vin Oznacza.

Masz zarysowania na lakierze, których chcesz się pozbyć? Wprowadź numer vin, aby sprawdzić historię pojazdu #1 28 maj 2019 14:37.

Akurat W Tym Przypadku Istnieje 9 Odcieni I Kupno Lakieru Tylko Na Podstawie Samego Numeru Będzie Ryzykowne.

29 sie 2011, 06:40 ford kody lakierów. Kod lakieru składa się na ogół z trzech cyfr. Cześć mam pytanie, jaki symbol lakieru mam i gdzie go szukać.

Lakiery Do Zaprawek I Poprawek Lakierniczych Ford.

Gdzie znajdę numer lakieru w samochodzie. Jaki kolor, lakier ma mój samochód. Znajdź i zamów lakier w aerozolu do twojego samochodu w 3 minuty.

0389 Oznacza Kolor Biały, Nr Podstawowy 389.

W przypadku pojazdów wyprodukowanych w fabrykach na kontynencie druga cyfra kodu lakieru na nalepce vin oznacza rok wprowadzenia tego koloru w modelu („0” = wprowadzenie koloru w modelu roku 1990). Oryginalny lakier zaprawkowy w zestawie z forda. Błotnik lewy przód ford fiesta mk5 2006rok c6 hatchback 5 d.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *