Gdzie Jest Korek Spustowy Chłodnicy Hyundai Getz. W przypadku niewielkich wycieków warto zaopatrzyć się w uszczelniacz chłodnicy, w formie płynu lub proszku i zastosować go po wymianie (patrz pkt.9) do zimnej chłodnicy wlać preparat do płukania układu chłodzenia, tzw. Jeżeli silnik ponownie się przegrzeje, zalecana jest wizyta w aso.

OPEL TIGRA B CABRIO KOREK WLEWU PŁYNU CHŁODNICY Zdjęcie
OPEL TIGRA B CABRIO KOREK WLEWU PŁYNU CHŁODNICY Zdjęcie from imged.pl

Grupa 4cars spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części. Po kilkunastu minutach cały płyn spłynie z układu chłodniczego do naczynia.

Na Tym Zdjęciu Nie Ma Ale Od Korka Chłodnicy Odchodzi Cieńki Przewód Na Końcu Powinien Bydz Zbiornik.

Płyn chłodniczy do hyundai w sklepie iparts.pl największa oferta części samochodowych w internecie. Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części. Auto w potrzebie części dla ciebie niedrogie szęści zamienne do samochodów dla hyundai getz (tb) 1.1 benzyna 2002 63 km oferuje nasz sklep internetowy ️ oferujemy ogromny wybór wszystkich typów akcesorii samochodowych i części jakości oem

Nie Należy Odkręcać Korka Chłodnicy, Gdy Silnik Jest Jeszcze Gorący.

Pierścień uszczelniający korek spustowy oleju; Dokładnie sprawdzić stan techniczny chłodnicy i zlokalizować korek spustowy praz wlew. Może to spowodować wyrzucenie płynu chłodzącego i poważne oparzenia.

Korek Jest Po Prawej Stronie Silnika, Taki Metalowy Z Dwoma Pomarańczowymi Paskami I Napisem Warning Na Pomarańczowym Polu.

Od tego korka idzie cienki gumowy wężyk w stronę chłodnicy ( do przodu silnika) prosto do zbiorniczka wyrównawczego. Kupowanie przez ovoko.pl pomoże ci zaoszczędzić pieniądze, ponieważ ceny części kołpaki oryginalne dla hyundai getz zaczynają się już od 7 €. Kiedy to się skończy, czekać że cała woda jest spuszczona.

Następnie Z Wężem Ogrodowym Opłukać Wodą Wewnątrz Chłodnicy, Pozwalając Wodzie Przez Chwilę Płynąć.

Ilustrowane instrukcje krok po kroku i filmiki instruktażowe nt. W przypadku niewielkich wycieków warto zaopatrzyć się w uszczelniacz chłodnicy, w formie płynu lub proszku i zastosować go po wymianie (patrz pkt.9) do zimnej chłodnicy wlać preparat do płukania układu chłodzenia, tzw. Otworzyłem dziś maskę i ze zdziwieniem stwierdziłem, że nie ma płynu chłodzącego w zbiorniku.

Grupa 4Cars Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

【top oferta】⚡️ katalog części samochodowych do hyundai getz (tb) 1.1 z silnikiem 63 km, od 2002 roku wyprodukowania tanie części zamienne do tego modelu getz (tb) 1.1 są gotowe do wysyłki jak najszybciej kupuj części zamienne już teraz Zbiornik płynu jest na obudowie wentylatorów przy chłodnicy. 【top oferta】⚡️ katalog części samochodowych do hyundai getz (tb) 1.1 z silnikiem 67 km, od 2005 roku wyprodukowania tanie części zamienne do tego modelu getz (tb) 1.1 są gotowe do wysyłki jak najszybciej kupuj części zamienne już teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *