Gdzie Jest Obd W Mercedes W211. Alchemist21 09 gru 2021, 23:02. Mercedes 190 e w 201 rok prod.1989.

Mercedes 124 , 3.0D 1993r Nie kręci rozrusznik. elektroda.pl
Mercedes 124 , 3.0D 1993r Nie kręci rozrusznik. elektroda.pl from www.elektroda.pl

Gdzie jest moja wtyczka obd2? The obd socket is located above the pedals on the left. Jeśli prace montażowe prowadzone są w innej kolejności niż podano w niniejszej instrukcji, mogą wystąpić uszkodzenia zarówno pojazdu jak i produktu (modułu)!

Góral1984 18 Kwi 2020, 10:58.

Już bazowa odmiana classic posiadała automatyczną klimatyzację, tempomat, abs z esp i przednie/boczne airbagi, w bogatszych można nawet liczyć na klimatyzację 4. Mógł poszczycić się 8 cylindrami, 4 litrami pojemności skokowej, momentem obrotowym o wartości 560 n·m i mocą w wysokości 250 hp. Wybierz markę pojazdu, a następnie wprowadź kod błędu np.

Mercedes W211 Opis Bezpiecznikow I Przekaznikow.

Kokpit generacji w211 jest równie elegancki jak karoseria i równie odporny na setki tysięcy przejechanych na ogół kilometrów. Witam, w moim w211 kombi aby otworzyć tylna klapę bagażnika z wnetrza, trzeba nacisnąć przycisk znajdujący sie na drzwiach kierowcy i trzymać pociągnięty do pełnego otwarcia klapy, po puszczeniu przycisku klapa zatrzymuje się. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia w polityki prywatności na stronie moje zgody.

To Reset The Check Engine Light / Service Engine Soon Light All You Need Is A $15 Dollar Scanner.

But, the speaker is too deep, so there is a hump under deck. Mercedes w211 pojawił się w sprzedaży w 2002 roku i do dzisiaj jest bardzo popularnym autem na naszych drogach. Układ ładowania obu akumulatorów w tym modelu nie jest tak prosty jak mogłoby się wydawać i klasyczne metody diagnostyczne znane z poprzednich modeli niestety zawodzą.

The Obd Socket Is Located Above The Pedals On The Left.

Any of these top rated scanners on amazon will work: Z opisu wynika ze jest to bezpiecznik 22. Sprawdzone akumulatory renomowanych marek tylko na znajdzakumulator.pl

Najlepsze Polskie Forum Użytkowników Mercedesa W211!

Obdii obd2 scanner read reset. Okrągłe gniazdo służy do podłączenia diagnoskopu: Ciekawostką jest, że do wszystkich tych aut możemy zamontować w zasadzie tylko jedną wersję akumulatora i zdecydowanie zalecane są akumulatory.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *