Gdzie Sterownik Centralnego Zamka Kia Sportage. Gdzie się znajduje sterownik niestety nie wiem. Nie ma najmniejszego problemu z założeniem sterownika.

ZAMEK DRZWI LEWY TYŁ KIA SPORTAGE 2010 Bolesławiec
ZAMEK DRZWI LEWY TYŁ KIA SPORTAGE 2010 Bolesławiec from sprzedajemy.pl

Pasuje każdy uniwersalny sterownik centralny jest sterowany impulsami ujemnymi. Znalazlem fajny i niedrogi modul do sterowania zamkiem centralnym (koszt w granicach 50 zlotych) i potrzebowalbym schemat zamka centralnego ceed'a. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Od Jakiegoś Czasu To Nie Działa I Teść Musi Zamykać Wszystkie Drzwi Osobno.

Kia sportage 1999 2,0i centralny zamek. Kupuj w korzystnej cenie sterownik, system zamka centralnego dla kia sportage ii (je, km) 2.0 g4kd 166 km, 2009 w naszym sklepie online możesz tanio kupić sterownik, system zamka centralnego i inne Witam, kupiłem kia soul 2009 wyposażoną tylko w centralny zamek otwierany z kluczyka (brak pilota, czy przycisków na kluczykach).

A Na Pewno Przestanie Po Zmianie Baterii.

Nie ma najmniejszego problemu z założeniem sterownika. Samochód jest wyposażony w centralny zamek ale sterowany z zamka. 2) zamknięcie samochodu kluczykiem po przez przekręcenie zamku drzwi u kierowcy zamyka tylko drzwi kierowcy i nie słychać by zamek centralny się uruchamiał.

Nie Działa W Niej Zamek Centralny.

Znalazlem fajny i niedrogi modul do sterowania zamkiem centralnym (koszt w granicach 50 zlotych) i potrzebowalbym schemat zamka centralnego ceed'a. Kia sportage 2005 diesel uszkodził mi się pilot zamka centralnego, wymiana 250zl/pilota. Przy próbie zamknięcie auta kierunki nie maryjna, ale przy otwieraniu kierunki mrygaja trzy razy i auto się otwiera.

Trochę Nie Poręczne Jest Otwieranie Samochodu Z Kluczyka Więc Kupiłem Sterownik Noxon T3.

Witam mam problem z kia sportage 2.0 2000r uszkodzona byla część wiązki silnika po.powiem tak, z tymi kluczykami w kii jest dziwna jazda czasem potrafią się dezaktywować po odłączeniu akumulatora np. Kia sportage 2005 diesel uszkodził mi się pilot zamka centralnego, wymiana 250zl/pilota. Zabrałem się za montaż , wszystko bajka ,ale po podaniu masy na zielony czy niebieski przewód nie dzieje się nic.

Proszę O Pomoc W Podłączeniu Centralnego Zamka W Kia Picanto R.prod 2004.

( kia sportage ) montaż sterownika zamka centralnego. Domyślam się, że trzeba dokupić moduł, który należy wpiąć, moje pytanie brzmi wlaśnie, gdzie należy to zrobić, gdzie znajduje się wiązka do której należy sie podpiąc, oraz czy wystarczy modułnp. I sterowanie centralnego zamka z kluczyka przestaje działać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *