Gdzie Znajdujw Sie Moduł Składania Lusterek Honda Civic. Zauważyłem dzisiaj że regulacja lusterek odbywa się bardzo topornie. Kiedy nacisnę przycisk odpowiedzialny za.

Moduł Auto Składania Lusterek - Uniwersalny Wrocław - Sprzedajemy.pl
Moduł Auto Składania Lusterek – Uniwersalny Wrocław – Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Dotyczy honda civic 2008 4d sedan 1.8. Nie chowa się jedno lusterko od strony kierowcy. Oczywiście do wymiany bezpieczniki polimerowe.

Oczywiście Do Wymiany Bezpieczniki Polimerowe.

Znalazłem na forum cvica przykłady niezbyt udanych napraw modułów, które w rezultacie kosztowały więcej niż oryginały w aso dodam jeszcze, że nie spotkałem się z uszkodzonym silniczkiem w lusterku w którym był oryginalny moduł z bezpiecznikiem polimerowym. Jak się znasz na elektryce, umiesz czytać schematy, umiesz lutować itp. To zrobisz to bez problemu.

Jeżeli Nie, To Wystarczy Kupić Za Jakieś 50 Zł Moduł Składania Lusterek.

Oczywiście do wymiany bezpieczniki polimerowe. Znalazłem na forum cvica przykłady niezbyt udanych napraw modułów, które w rezultacie kosztowały więcej niż oryginały w aso dodam jeszcze, że nie spotkałem się z uszkodzonym silniczkiem w lusterku w którym był oryginalny moduł z bezpiecznikiem polimerowym. Chciałbym spytać czy jest jakaś możliwość w prosty sposób zaprogramować kluczyk aby zamykało z automatu po zamknięciu samochodu?

A Jak Nie, To Myślę, Że Jakiś Elektryk Ci To Zrobi Za Nie Wielką Kasę.

Dodam ze regulacja lusterek działa i funkjca opuszczania przy wrzucaniu wstecznego rowniez. Miejsca gdzie trzymaja sie sprezyny i wyzej na polaczeniu drazka, najlepiej to kazdy element ruchomy nie zaszkodzi zlac. Oglądaj 101 napraw w tvn turbo oraz player.pl:

Jeden Wydłubałem Ładnie Ale Przy Drugim Niestety Uszkodziłem Przekaźnik.

Pod maską silnika w macie wygłuszającej zauważyłem dziury. Dotyczy honda civic 2008 4d sedan 1.8. 2 dni temu pojechałem z familią do rodzinki na weekend i auto pierwszy raz nie było garażowane.

Panowie Mam Pytanko Mianowicie Przestało Mi Działać Składanie Lusterek Jak Naciskam Guzik Od Składania To Lekko Drgna I Tyle.

Jak na złość lał marźnięty deszcz. Kiedy nacisnę przycisk odpowiedzialny za składanie lusterek składa się ok, ale rozkłada się również. Zepsuty moduł otwierania zamka centralnego, 4.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *