Honda 2.0 Vtec Gaśnie Na Zimnym Silniku. Silnik który gaśnie zaraz po odpaleniu skutecznie uniemożliwia jazdę. Polecam sprawdzić czujnik położenia wału.

Silnik K20A6 2.0 I-Vtec 16V Honda Accord Vii Kompl - 7097877946 - Oficjalne Archiwum Allegro
Silnik K20A6 2.0 I-Vtec 16V Honda Accord Vii Kompl – 7097877946 – Oficjalne Archiwum Allegro from archiwum.allegro.pl

Auto z zamontowaną instalacją lpg firmy stag. Honda civic odpalany na zimnym silniku gaśnie czasem się dusi witam. Polecam sprawdzić czujnik położenia wału.

Honda Civic Rocznik 91 1.4 Gaźnik Szarpie Na Zimnym Silniku Witam, Od Około Roku Mam Problem Z Honda Civic Jak Wyżej (Przebieg 280 Tys).

Gasnacy silnik na wolnych obrotach jak jest zimny. Tak dzieje się do momentu zagrzania silnika. Falujące obroty na zimnym silniku.

Witam, Mam Hondę Accord 1999R 2.0 147Km + Gaz Przebieg 240000.

Na rozgrzanym wszystko ok, po regulacji zaworow to samo. Silnik który gaśnie zaraz po odpaleniu skutecznie uniemożliwia jazdę. Honda civic odpalany na zimnym silniku gaśnie czasem się dusi witam.

Po Nocy Albo Paru Godzinach Stania Gasnie.

Silnik do pracy potrzebuje ciągłego zasilania oraz dostarczania paliwa, dlatego podejrzenia o nagłe gaśnięcie samochodu padają w stronę przepływomierza, przekaźnika pompy paliwa, czy cewki zapłonowej. Witam, posiadam peugeot 206 samochód odpala idealnie za 1 razem ale gdy jest zimny gaśnie przy małych obrotach.po przejechaniu kilkunastu km. Witam, mam problem z silnikiem (instalacja gazowa) hondy, rocznik 94.

Mój Problem Polega Na Tym Iż:

Auto z zamontowaną instalacją lpg firmy stag. Polecam sprawdzić czujnik położenia wału. Witam.jestem posiadaczem hondy accord 2,0l 16v model v z roku 1993 benzyna na gazie bino.i mam z moja staruszka problem jak już ją kupiłem.gaśnie mi na wolnych obrotach :

Mimo Wielu Korzyści Oba Silniki Mogą Generować Poważne I Niestety Kosztowne Problemy.

Objawy występują tylko na rozgrzanym silniku. Witam, jestem właścicielem hondy crv i silnik 2.0 z zamontowaną instalacją gazową. Właśnie byłem sprawdzić i wygląda to następująco zapalam bez problemu obroty utrzymują sie na 1500 może 1600 nie gaśnie nawet jak wkrecam na obroty i puszczam gaz po około 1 minucie pracy obroty spadają do 1000 i już gaśnie nawet nie trzeba wkrecąc na obroty i tak jest do czasu gdy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *