Honda 2.2 I Ctdi Ciśnienie Oleju. V otázce údržby stanovovala honda výměny oleje po ujetí 20.000 km nebo po jednom roce. Prodám honda civic, 2,2 ctdi, nové v čr, executive, 2006.vůz zakoupen jako nový čr, najeto 126 270km, servisní kniha.

Honda CRV FRV silnik diesel 2.2 iCTDi N22A2 KPL. Fr v
Honda CRV FRV silnik diesel 2.2 iCTDi N22A2 KPL. Fr v from www.nanodatex.pl

Seznamte náš balíček pro výměnu oleje s vaším motorem a ušetříte spoustu peněz! Při výměně stejně do motoru vleze většinou max. Minimálně 20000 km, maximálně 10000 km nebo minimálně 12 měsíců, maximálně 6měsíců

Začněte Vyhledání Autodílů Výběrem Auta.

A to žes vypustil jen necelé 4 litry, tak vůbec neřeš, netrap se tím. Bohužel snímač množství oleje tenhle motor nemá, což je u takto starých japonských aut bohužel vcelku běžné. Len pri ctdi to vyzaduje mensie upravy na pritlacaku, na dtecu to ide plug & play bez uprav.

Kromě Toho Také Olej Udržuje Motor Vozu Honda Civic 2.2I Od Nečistot A Oxidace.

Discussion starter · #1 · feb 14, 2015. 2.2 ctdi má hlučnější projev při náběhu turba. Chtěl by se toho držet dále ale na internetu se dozvídám že tento olej už byl nahrazen jinýma 5w30 je jich asi 8 typů a furt nemohu nic vybrat.

Nedávno Jsem Paní Dolíval Do Motoru Z Celkové Náplně 4.

Avsak pri ctdi je to problematickejsie, ale da sa domontovat oem honda spojka, ktora vydrzi cez [email protected] pri podobnej cene ako tam bola. Vím že se mám držet acea a3/b3. Motorové oleje, prevodové oleje a iné náplňe k značkám honda prihlásiť.

Nejoblíbenější Oleje Podle Uživatelů Najdete Na Ktery.cz.

I recently bought it and my previous diesel definitely didn't have a dpf but i have read conflicting comments on the forum suggesting that uk civics don. Honda hp500, hp500b, hp500h (p) p; The internal combustion engine (ice) drives the front wheels of the vehicle.

Objem 2204Ccm, Výkon 103Kw Karoserie:

Objem 2204ccm, výkon 103kw typ ramene: Při výměně stejně do motoru vleze většinou max. I've had a read of the wiki article diesel_particulate_filter_dpf and it looks as though the only way to tell if the car has a dpf is a sensor in the offside of the engine bay.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *