Hyundai Coupe Bierze Olej Kopci Na Biało. Kiedy silnik bierze olej, a nie ma śladów, że przecieka/wycieki oleju na zewnątrz/ to może być kilka powodów. Jeżeli wlałeś olej rzadszy niż był wcześniej, mogło dojść do wypłukania cześci nagaru i olej jest spalany.

Ubywa płynu do chłodnicy BMW E46 Forum
Ubywa płynu do chłodnicy BMW E46 Forum from e46forum.pl

Płynu chłodzącego ani oleju nie bierze, po. 1.5roku) ale ostatnio zaczęły grać hydropopychacze po dłuższym postoju (ze 2msc) i nie przestają, auto ma za niską wartość. Po oględzinach, mechanik stwierdził, że do wymiany są uszczelniacze zaworowe.

Tam, Po Zmianie Oleju Silnik Kopcił Na Biało Po Uruchomieniu, I W Miarę Rozgrzewania Silnika Przestawał.

Pismaki ani słowa o pierścieniach zbierających , ciasnym pasowaniu itd. Najpierw trzeba sprawdzić skład mieszanki spalin w dobrym warsztacie, maja urządzenia i ci powiedzą wszystko. Silnik bierze olej, ile nie wiem (to auto brata), ale raczej dużo a na dodatek auto robi mało km, do 5kkm/rok.

Dodam, Ze Jezdze Na Gazie, Nie Sprawdzalem Czy Sytuacja Ma Sie Podobnie Podczas Jazdy Na Benzynie.

W aucie padła turbina, poszedł olej do wydechu i na dolot. Oleju nie bierze sprawdzalem stan oleju jest taki sam jak byl #4 16 wrz 2010 20:30. Kopci na wyższych obrotach, nie ma wielkich chmur ale widać.

Przy Nadmiernym Nagromadzeniu Cząsteczek Zacznie Się Zapychać, A Jego Wydajność Spadnie.jeśli Auto Zaczyna Kopcić Na Czarno, Ilość Skumulowanej Sadzy Najprawdopodobniej Przekracza 200 Mg/Nm3, Natomiast Gdy Codziennej Jeździe Towarzyszy.

Volkswagen polo iii 6n kopci biały dym w dużej ilości witam mam polówkę 1.3 1995 na gazie. Warto tez sprawdzić spaliny z tyłu, czy kopci, czy śmierdzi olejem, to jest. Płynu chłodzącego ani oleju nie bierze, po.

A Że Spala Go Nie Dużo, To Kolor Dymu Z Rury Jest Nie Niebieski.

Witajcie, mam problem z berlingo 1.6 16v 2004 przebieg 208tys.km (wątpie że oryginał, jak na ten rok to ma pewnie z 600 tys.), kopci mi na biało z wydechu przy dodaniu gazu jak jest zimny, ustaje jak się zagrzeje. Mam boxera 3 2.2 hdi 2011r 120km. Jeśli nasz samochód dymi na biało przy ciepłej i suchej pogodzie, rozwiązania trzeba szukać znacznie głębiej i nie obędzie się bez poważnej naprawy.

Podobne Tematy Do Hyundai H 200 Kopci Mocno Na Czarno.

Witam, 2 miesiące temu kupiłem audi a3. Po oględzinach, mechanik stwierdził, że do wymiany są uszczelniacze zaworowe. Auto kupione niedawno jeżdżę nim 2 razy w tygodniuproblem polega na tym że od niedawna kopci na biało takie białe kłęby dymu zarówno na gazie jaki na paliwie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *