Hyundai I 10 Czyszczenie Przepustnicy Forum. September 28th, 2019, 7:43 pm. Jeśli jednak mamy pewność, że za kłopot odpowiada mechanika, należy sprawdzić przede wszystkim przepustnicę i silniczek krokowy.

Toyota avensis T27 czyszczenie przepustnicy elektroda.pl
Toyota avensis T27 czyszczenie przepustnicy elektroda.pl from www.elektroda.pl

W tym celu poslugujemy się kluczem nasadowym 10 z przedłużką ( przy dokręcaniu po robocie uwaga na zbyt mocne. Nie wiem jak wygląda przepustnica w autach z linką i jak sterowany jest bieg jałowy, ale stopień otwarcia przepustnicy to. Również powoli zbliżam się do przeczyszczenia przepływki i przepustnicy, przeczytałem powyższe posty, niby proste, ale zastanawia mnie ten reset komputera, rozumiem po co, i jest to oczywiste, ale nie wiem jak się go robi.

September 28Th, 2019, 7:43 Pm.

Na biegu jałowym falujące obroty (telepanie silnika, a za chwilę wysokie), dławienie się silnika przy ruszaniu, brak mocy przy ruszaniu spod świateł (a po 2 sekundach normalnie),podwyższone obroty chwilowo, wolno opadające obroty po przygazowaniu. Hyundai lantra 1,6 1995 g4cr 16v pb+lpg. Szperając po forum znalazłem różne triki, typu:

Demontaż Przepustnicy, Egr I Kolektora Ssącego Silnik Cbbb.

W kalkulatorze wtysku wtedy wyrzuca błąd ustawienia skrajnych połorzeń przepustnicy oraz. Czy naprzykład silniczek krokowy mogę śmiało w całości zanurzyć w benzynie ekstrakcyjnej podczas czyszczenia w myjce? Pytam bo tam jest silniczek.

Zazwyczaj Jeśli Przy Rozruchu Jej Nie Słychać Pomaga Odłączenie Akumulatora I Wtedy Pracują Az Do Wyłączenia Silnika.

Czyszczenie przepustnicy to czynność relatywnie szybka i łatwa technicznie w przeprowadzeniu nawet dla mało zaawansowanego amatora mechaniki. Zaczynamy od odkręcenia komory rezonansowej, czyli puszki, która jest przykrecona bezposrednio do pokrywy głowicy. I znowu w dół, gdzie po 1 puścić.

Mam P11.144 Silnik 1,8 2000 Rok.

W tym celu poslugujemy się kluczem nasadowym 10 z przedłużką ( przy dokręcaniu po robocie uwaga na zbyt mocne. Również powoli zbliżam się do przeczyszczenia przepływki i przepustnicy, przeczytałem powyższe posty, niby proste, ale zastanawia mnie ten reset komputera, rozumiem po co, i jest to oczywiste, ale nie wiem jak się go robi. Warto zdecydować się na konserwację tego podzespołu, gdyż w jego wnętrzu mogą zbierać się zanieczyszczenia, które w efekcie zakłócają płynną pracę silnika.

Jako Że Na Razie Nie Daje Oznak Niesprawności Postanowiłem Pójść Na Skróty I Użyć Polecanego Środka Czyszczącego Firmy Liqui Moly (53,10Pln).

Pokazaliśmy to w fotoporadniku „ jak samodzielnie czyścić przepustnicę i dlaczego warto to robić ”. Skoda octavia czyszczenie przepustnicy dobry wieczor wszystkim posiadam skode octavie 1.8t arx 2001r. 2) gdy to zrobimy odkręcamy przepustnice odłączając wszystkie wtyczki i kable a także linki od gazu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *