Hyundai I30 Jak Rozpoznac Problem Z Dpf. Mam atosa 1.0 rocznik 2000, i straszny problem, którego nawet mechanik nie jest w stanie na obecnym etapie rozwiązać, mianowicie podczas ruszania samochód traci moc, efekt jest taki jakby się chciało ruszyć z trójki lub czwórki, nie zdarza się to zawsze ale coraz częściej, następnie podczas. Od tempest » pát zář 15, 2017 7:53 pm.

Używane kompaktowe kombi z dieslami który model będzie
Używane kompaktowe kombi z dieslami który model będzie from www.auto-swiat.pl

Filtry dpf są obowiązkowym elementem wyposażenia aut z silnikami diesla wyprodukowanych w 2006 r. Powrót do góry wyświetl posty z ostatnich: Mechaniczne usunięcie filtra cząstek stałych dpf:

Hyundai I30 Problem Z Biegami Po Wymianie Sprzęgła.

Dobrze więc wiedzieć, jak sprawdzić dpf po numerze vin lub w inny sposób. Problemów z filtrem sadzy można tanio uniknąć. Codzienna jazda po mieście nie stwarza odpowiednich warunków, aby filtr cząstek stałych oczyścił się automatycznie.

Przed Wymianą Wszystko Było Ok.

Byl o tom článek ve sm. Polega na wymontowaniu filtra dpf z pojazdu, następnie obudowa filtra zostaje rozcięta a z niej zostaje wyciągnięty wkład (w niektórych markach samochodów wkład filtra jest usuwany bez konieczności rozcinania. Pojechałem do serwisu z wysokim spalaniem.

Mechaniczne Usunięcie Filtra Cząstek Stałych Dpf:

Nikdy som nemal problem, to iste planujem aj s tucsonom. Hyundai i30 to samochód kompaktowy należący do nowej generacji aut tego koreańskiego producenta, bliźniak kii cee’d. Kiedy proces ten zostanie przerwany, niespalone paliwo przedostaje się do oleju, w wyniku, czego poziom tego ostatniego wrasta, a do tego traci on swoje.

Produkowane W Południowej Korei Samochody Marki Hyundai To Wygodne Pojazdy, Których Popularność Na Polskich Drogach Wzrasta.

Jeżeli w porę je wychwycimy, unikniemy wypełnienia filtra nadmierną ilością sadzy, co powoduje jego nieodwracalne uszkodzenie. Sprawdzone wtryski metoda przelewowa po 4min pracy kazdy wtrysk. Hyundai atos 1.0, rocznik 2000 brak mocy podczas ruszania.

Witam, Mam Pytanie W Związku Z Filtrem Dpf W Hyundai I30 1.6 Crdi 90Km, Filtr Wypalał Sie Około Co 700 Km, W Ostatnim Tygodniu 3 Razy W Ciągu Tygodnia Co 100Km Co Moze Być Przyczyną?

Objawy problemów z filtrem dpf hyundai i30 1.6 crdi 116 km codzienna jazda po mieście nie stwarza odpowiednich warunków, aby filtr cząstek stałych oczyścił się automatycznie. Usuwanie dpf hyundai i30 1.6 crdi 90 km to proces który możemy podzielić na dwa główne etapy: Czy ktoś z użytkowników jest w stanie po numerze vin sprawdzić czy dany egzemplarz ma dpf ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *