Instalacja Poduszki Powietrznej Volvo S40. Odpalam, podjechałem załatwić jedną rzecz, zgasiłem. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.

Jak wyciągnąć poduszkę powietrzną kierowcy w Volvo C30
Jak wyciągnąć poduszkę powietrzną kierowcy w Volvo C30 from www.youtube.com

Również i ten model spełnia. Tak jak widać na zdjęciach wystąpiło jakieś zwarcie na pinie od tego podłużnego rezystora dodam że przestała mi świecić prawa lampa i cały czas świeci się kontrolka od poduszki powietrznej. W końcu wymieniłem kostkę łaczącą przewody od czujnika poduchy i.

Odpaliłem Po Raz Trzeci Żeby Jechać Do Domu, A Tu Komunikat Pilny Serwis Poduszki Powietrznej I.

Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych. Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp. Zaswiecila mi sie kontrolka poduszek w volvo s40 2001 rok, sterownik.

Wadliwe Działanie Systemu Poduszek Powietrznych Może Doprowadzić Do Jego Awarii I Spowodować Poważne.

Według amerykańskich w 1998 roku ok. Mam nadzieje że zdjęcia są wystarczająco dobre. Mogę to skasować przyciskiem na manetkach lecz zdarza się że po chwili znów się pojawi komunikat.

Blad Zbyt Duzy Opor Prawej Bocznej Poduszki.

Drogi użytkowniku samochodu volvo dziękujemy za wybranie samochodu volvo mamy nadzieję, że samochód ten przez długie lata będzie dostarczał wielu powodów do radości. Wsiadam rano do volvo s40 2.0 d i dostaje komunikat pilny serwis poduszki powietrznej. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.

Pzejechałem Ok 150 Km I Znowu Sie Zapaliła.

Odpalam, podjechałem załatwić jedną rzecz, zgasiłem. Zaznacze ze po uruchomieniu auta kontrolka czerwona ta od poduszki gasnie ale pojawia sie zolty trojkat.auto nie bylo bite.podlaczalem juz dwa razy pod dwa inne komputery i nie mozna tego. [v40 1,8i] świeci się kontrolka poduszki powietrznej.

3800 Osób Przeżyło Wypadki Drogowe Dzięki Działaniu Systemu Srs (Niestety, Nie Podano, Jaka Była Łączna Liczba Wypadków).

Wsiadam rano do volvo s40 2.0 d i dostaje komunikat pilny serwis poduszki powietrznej. Problem pojawia się sporadycznie (dłuższe trasy), wyskakuje komunikat wymagany pilny serwis poduszki powietrznej i pojawia się żółty trójkącik ostrzegawczy. I nie można skasować komunikatu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *