Jak Dolać Płyn Do Dpf Volvo V60. Zobacz w instrukcję albo zapytaj w aso. 5l i wlejemy 0,5l innego płynu to nic sie nie stanie.

Wydech Tłumik końcowy Volvo S60 V60 II RDesign
Wydech Tłumik końcowy Volvo S60 V60 II RDesign from archiwum.allegro.pl

Problem polega na tym że pomimo tego że dolałem go do zbiorniczka to i tak wyskakuje błąd i nie można nic z nim zrobić, czy może zna ktoś sposób jak dać sobie z tym radę? Wycyckali mnie sprzedający najpewniej w porozumieniu ze zaznajomionym zakładem elektronicznym. Filtr dpf fap do volvo s80 ii v70 iii xc70 xc60.

Możesz Nawet Kupić W Aso Najmniejszą Buteleczkę (Pewnie Są Po 200Ml).

Nie dolewać oleju, jeżeli wyświetlany jest poziom napełnienia (3) lub (4), jak pokazano na poniższej ilustracji. Kolejne pytanie czy był by jakiś błąd jeśli dodatek nie był by dozowany do paliwa przy. Filtr dpf fap do volvo s80 ii v70 iii xc70 xc60.

Ryzyko Zamarznięcia Wzrasta Zarówno Przy Zbyt Małej, Jak I Przy Zbyt Dużej Zawartości Koncentratu Niskokrzepnącego.

Bez komputera się nie obejdziesz. Plyn obnizajacy temperature samozaplonu spalin w filtrze dpf uzupelnia sie co 60 000 km (tak jest. 1 312,31 zł z dostawą.

Poziom Nigdy Nie Może Znajdować Się Powyżej Oznaczenia Max Lub Poniżej Oznaczenia Min, Ponieważ Mogłoby To Doprowadzić Do Uszkodzenia Silnika.

Zobacz w instrukcję albo zapytaj w aso. Ja bym tego nie mieszał absolutnie z niczym ze stacji benzynowej. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zabrudzony Olejem), Że Nie Da Się Go Uratować.

Volvo v60 i 2.0 d3 dpf 136 km volvo v60 volvo v60 pojawiło się w ofercie szwedzkiej marki w 2011 roku. 2.prośba o namiary na warsztaty w warszawie i okolicach, które taką usługę jak uzupełnianie tego magicznego płynu przeprowadzają. 70,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie.

Wycyckali Mnie Sprzedający Najpewniej W Porozumieniu Ze Zaznajomionym Zakładem Elektronicznym.

Po drugie proponuję dolać on do zbiorniczka płynu do wypalania filtra dpf oraz zresetować jego stan po uzupełnieniu. Ilustrowane instrukcje krok po kroku i filmiki instruktażowe nt. Poprzednio jeździłem pugiem, z tym samym silnikiem i tam fap po prostu wyplukałem, ale był dzielony, katalizatora się nie myło.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *