Jak Otworzyć Renault Megane 2 Bez Kluczyka. Testowane na lagunie 2.jak otworzyć maskę w renault espace 89r. Drzwi mi się elegancko otwierają kluczykiem, natomiast włącza się alarm i nie wiem jak go mogę wyłączyć.

Zmiana radia na niefabryczne 2din Car Audio
Zmiana radia na niefabryczne 2din Car Audio from megane.com.pl

Albo poszukaj kogoś kto ci otworzy auto. Witam otuz mam taki problemik z doborem kluczyka,posiadam tolka lecz tylko jeden klucz a wiem na sto procent ze autko mialo kiedys drugi kluczyk z pil. Witam nabyłem ostatnio renault scenic ii.

Do Alternatora Bylo Trochę Zbyt Słabe Dojście I Nie Mogłem Dojrzeć Miejsca Do Którego Przyłączyć Plus.

Zamek jest od spodu a samego plastiku bez połamania nie idzie zdjąć bo zamknięty bagażnik śruby zasłania. Nie można było za jej pomocą otworzyć / zamknąć. Jak otworzyć auto bez kluczyka?

Zdemontowałem Zaślepkę Kluczyka, Lecz Okazało Się, Że Kluczyk Jest Od Innego Auta, O Czym Sprzedający Zapo.

Zastosowane transpondery dla tego modelu to pcf7961m dla kluczyka, pcf7941 dla karty bez systemu handsfree oraz pcf7952 dla karty z systemem handsfree. Natomiast auto udało się otworzyć, klema została na akumulatorze, wystarczyło delikatnie podwarzyć maskę i prętm dosunąć przewód do bieguna. Po odzyskaniu kluczyka z ulgą stwierdziłam, że auto się otwiera oraz odpala.

Drzwi Mi Się Elegancko Otwierają Kluczykiem, Natomiast Włącza Się Alarm I Nie Wiem Jak Go Mogę Wyłączyć.

Witam mam taki problem nie mogę otworzyć tylnych drzwi od zewnątrz w mojej megance z 1999, mam centralny zamek ale cypek w nich się podnosi normalnie ale jak próbuje otworzyć od zewnątrz to tak jak by były zamknięte. Ja bym rozbił dużą, sporo jest tego na allegro, założysz sam nową bez problemu. Wyjąć kluczyk i zamknąć auto.

Potem Kluczyk W Zamek I Może Się Uda.

Też tam jest guzik do odpalania samochodu, ale i tak najpierw trzeba wsadzić kartę. Witam,poczytałem trochę na temat tego problemu z otwarciem drzwi i zastanowiło mnie jedno,że kluczyk nie otwiera żadnych drzwi.czy od nowości jak piszesz,sprawdzałeś kiedykolwiek a w szczegulności przy zakupie czy otwiera.ja myślę że to nie te klucze po prostu. Poznaj słabe punkty samochodowych zamków!

Aby Go Zablokować Ponownie, Musimy Otworzyć Drzwi Nadajnikiem Podczerwieni, Włożyć Kluczyk I Przekręcić W Zapłon.

Przyznam szczerze, że nie zwróciłam uwagi na zegary. Czwarta generacja modelowa przynosi kolejne zmiany. Testowane na lagunie 2.jak otworzyć maskę w renault espace 89r.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *