Jak Podłączyć Radio Bmw E39. Dodam, że nie chce kupować adapterów itp bo to słabe rozwiązanie i jakoś dzwięku słaba. Z jednej strony masz przewody do wpięcia się np.

BMW e39 jak wybrać radio e39 elektroda.pl
BMW e39 jak wybrać radio e39 elektroda.pl from www.elektroda.pl

Czytałem troche o tym na forum ale nic nie. Witam koledzy, a ja mam inny klopot w posiadaniu mam e39 z 16:9 z 2002r i wszystko pieknie ale gdzie moge znalesc tyner lub wzmacniacz poniewaz kolo zmieniarki nic nie ma a wszystko gra i gdzie najlepiej podpiac remote od wzmaka a zeby sie wylaczal jak zgasze autko bo jak wezme z plusem to rano juz nie odpale, myslalem jeszcze zeby wpiac pod wzmacniacz anteny ale tez. W e39 niewiem,ale jest chyba podobnie jak w e46, u mnie trzeba było ciąc troszke plastiku a dokładniej plastik od nagrzewnicy w srodku ale poza tym wszystko idealnie pasuje,niezbędna jest ramka do radia 2 din,powiem ci ze to jest kosztowna sprawa,mozesz ja dostac na zagranicznych ebayach od 300 do.

Czytałem Troche O Tym Na Forum Ale Nic Nie.

Bmw e39 530d, podlaczony byl odwrotnie akumulator. Jeżeli ktoś ma taką więdzę jak to podłączyć lub schematy to byłbym wdzięczny za pomoc. Z jednej strony masz przewody do wpięcia się np.

Powinno Też Zadziałać Na Innych Radiach Z Tego Okresu (Np.

Radio cb jest bardzo potrzebne. Jak podłączyć subwoofer + wzmaciniacz pod oryginalne radio bmw e39. W e39 niewiem,ale jest chyba podobnie jak w e46, u mnie trzeba było ciąc troszke plastiku a dokładniej plastik od nagrzewnicy w srodku ale poza tym wszystko idealnie pasuje,niezbędna jest ramka do radia 2 din,powiem ci ze to jest kosztowna sprawa,mozesz ja dostac na zagranicznych ebayach od 300 do.

Wchodzicie Do Nas Na Stronę I W Wyszukiwarkę Wpisujecie Swój Model (Np.

Poszukuję instrukcji krok po kroku jak podłączyć subwoofer + wzmacniacz pod oryginalne nagłośnienie w bmw e39. Witam koledzy, a ja mam inny klopot w posiadaniu mam e39 z 16:9 z 2002r i wszystko pieknie ale gdzie moge znalesc tyner lub wzmacniacz poniewaz kolo zmieniarki nic nie ma a wszystko gra i gdzie najlepiej podpiac remote od wzmaka a zeby sie wylaczal jak zgasze autko bo jak wezme z plusem to rano juz nie odpale, myslalem jeszcze zeby wpiac pod wzmacniacz anteny ale tez. Poszukuję instrukcji krok po kroku jak podłączyć subwoofer + wzmacniacz pod oryginalne nagłośnienie w bmw e39.

Przez Krys32 » 19 Wrz 2012 10:26.

Obecnie używam transmitera na kasete ale to zniekształca dzwięk. Wyświetlą się wam trzy urządzenia (17 pin okrągłe, 3+6 pin bagażnik, 40 pin fakra). W głośniki tylne (ja tak zrobiłem), a z drugiej wychodzą ci wejścia na chince i.

Kolego Kupujesz Konwenter Na Allegro Za 25Zl.

Zresztą identycznie jest jeśli wpiszecie w. Prezentacja urządzenia bmw e39 wykonana przez naszego klienta.film służy tylko jako krótka prezentacja urządzenia, zapraszamy do kontaktu bądź na prezentację. Jak podłączyć subwoofer + wzmaciniacz pod oryginalne radio bmw e39.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *