Jak Skalibrowac Wtryski Mazda 626. Jak będziesz miał wyjęte wtryski to warto wyregulować zawory, trudno to robić z przykręconymi wtryskami. Jest to pierwszy mój post na tym forum.

Výměna vnějšího zrcátka 626 GF / GW Fórum Mazda klub
Výměna vnějšího zrcátka 626 GF / GW Fórum Mazda klub from www.mazdaclub.cz

Mazda 626 iv ge jak wyjąć wtryskiwacze wykręciłem listwy z wtryskiwaczami z kolektora ssącego.zdjąłem górną osłonę tych wtrysków na listwie i jako że nie chcę coś uszkodzić robiąc na siłę mam pytanie jak wyjąć pojedynczo wtryskiwacze.mogę je lekko pokręcić ale nie moge wyciągnąć jakby trzymały się na jakiejś gumowym elemencie w środku pewnie uszczelnieniu. Że ledwo radio słychac, ale za to silnik przetrwal nawet jak go zalalem benzyna (pół baku) zamaist olejem. Witam, na początku chciałem wszystkich serdecznie powitać.

Do Największych Grzechów Jednostki Należą Awarie Pompy Wtryskowej Oraz Zrywające Się Paski Rozrządu !!!

Forum ma pomagac, ale prosze liczyc sie z pomylkami.pomoglem ? Witam, na początku chciałem wszystkich serdecznie powitać. Z wynikiem 302 punktów uplasowała się na drugim miejscu za zwycięskim renault megane ii (322 pkt.).

Od Kilku Lat Jestem Użytkownikiem Mazdy (Szczegóły W Profilu) I Ostatnio Nie Mogę Się Uporać Z Jednym Problemem.

6 gru 2007, 10:29 posty: Bo w maździe nie wraca nic powrotem podczas kręcenia rozrusznikiem. Jak będziesz miał wyjęte wtryski to warto wyregulować zawory, trudno to robić z przykręconymi wtryskami.

Szóstka Otarła Się O Zwycięstwo W Europejskim Plebiscycie Coty 2003.

Mam podobny problem mazda 626 1.8 101km 2000 r instalacja sekwencyjna stag 200 parownik tomasetto wtryski magic jet. Mazda 626 iv ge jak wyjąć wtryskiwacze wykręciłem listwy z wtryskiwaczami z kolektora ssącego.zdjąłem górną osłonę tych wtrysków na listwie i jako że nie chcę coś uszkodzić robiąc na siłę mam pytanie jak wyjąć pojedynczo wtryskiwacze.mogę je lekko pokręcić ale nie moge wyciągnąć jakby trzymały się na jakiejś gumowym elemencie w środku pewnie uszczelnieniu. Tematy o skrzynka bezpiecznik mazda, opis bezpieczników mazda 626, mazda 626 99r 2.0 diesel nie gaśnie po wymianie skrzynki bezpieczników, mazda 6 kombi 2003 r.

Premiera Mazdy 6 Wywołała W Klasie Średniej Małe Trzęsienie Ziemi.

Kable i wtryski sa sobie przypisane i zapisane w pamieci komputera. Witam auto jak w temacie, nie chodzi jeden wtryskiwacz, podstawiłem komputer i to samo, przewody wtryskiwaczy przeryte przedzwonione prądowo, nie mam już pojęcia co to, myślałem że komp bo wszystko na to wskazywało ale po podstawieniu sterownika i tak cylinder nr 2 martwy, brak impulsów na wtryskiwacz. Poniżej opiszę dokładnie w czym problem.

Dla Mnie Mogą Być, Nie Mam Nic Przeciwko Nim, Ale Do Cholery Jak Są Zwykłym Nie Autoryzowanym Warsztatem, Jakich Pełno, To Nie Powinni Mieć Takich Cen Jak Aso I Tylko To Mnie Wkurza.

Pompa bosch informacje o silniku. Współpracuje z turbosprężarką jednak nie posiada często awaryjnego elementu jakim jest koło dwumasowe. Jest to pierwszy mój post na tym forum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *