Jak Ustawic Kat Wyprzedzenia Zapłonu Volvo S70 2.5 Tdi. Ustawieni pompy wtryskowej lt 2.8 tdi. Twarde klepanie jest od późnego kąta wyprzedzenia zapłonu.

V70, 2.5Tdi, 1999 R.] Regulacja Kąta Wyprzedzenia Wtrysku Z Użyciem Komputera - Który To Parametr? - Strona 2 - Forum Volvo
V70, 2.5Tdi, 1999 R.] Regulacja Kąta Wyprzedzenia Wtrysku Z Użyciem Komputera – Który To Parametr? – Strona 2 – Forum Volvo from volvoforum.pl

Pewnie, że nie ustawiał, bo tam się nic w sposób dynamiczny nie ustawia. Witam serdecznie.mam klopot z v 850 tdi taki,ze auto duzo spala a na dodatek w zimie odpalalo tylko z samostartem.swiece byly zmienione,kat wtrysku ustawiony w zakladzie volvo na gorczewskiej w wawie. Volvo 850 tdi nastawnik pompy wtryskowej.

Pewnie, Że Nie Ustawiał, Bo Tam Się Nic W Sposób Dynamiczny Nie Ustawia.

Witam serdecznie.mam klopot z v 850 tdi taki,ze auto duzo spala a na dodatek w zimie odpalalo tylko z samostartem.swiece byly zmienione,kat wtrysku ustawiony w zakladzie volvo na gorczewskiej w wawie. Volvo 850 tdi nastawnik pompy wtryskowej. Witam serdecznie.mam klopot z v 850 tdi taki,ze auto duzo spala a na dodatek w zimie odpalalo tylko z samostartem.swiece byly zmienione,kat wtrysku ustawiony w zakladzie volvo na gorczewskiej w wawie.

Widzę Że Nikt Nigdy Nie Ustawiał Kąta Wyprzedzenia Zapłonu Na Pompie W Sposób Dynamiczny.

Volvo 850 tdi nastawnik pompy wtryskowej. Volvo 850 tdi nastawnik pompy wtryskowej. Witam serdecznie.mam klopot z v 850 tdi taki,ze auto duzo spala a na dodatek w zimie odpalalo tylko z samostartem.swiece byly zmienione,kat wtrysku ustawiony w zakladzie volvo na gorczewskiej w wawie.

Ustawieni Pompy Wtryskowej Lt 2.8 Tdi.

Dynamicznie to masz tylko podgląd wartości kąta wtrysku. Volvo 850 tdi nastawnik pompy wtryskowej. Witam serdecznie.mam klopot z v 850 tdi taki,ze auto duzo spala a na dodatek w zimie odpalalo tylko z samostartem.swiece byly zmienione,kat wtrysku ustawiony w zakladzie volvo na gorczewskiej w wawie.

Witam Potrzebuje Porady Jak Ustawic Pompe Wtryskowa W Vw Lt 46 2.8 Tdi Bo Wymieniam Na Regenerowana.

[v70ii 2,5 tdi] dynamiczny kąt zapłaonu. Twarde klepanie jest od późnego kąta wyprzedzenia zapłonu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *