Jak Wlaczyc Cieple Powietrze W Mitsubishi Colt. A jednak klima działa bo osusza powietrze. Wymieniłem termostat na nowy dalek to samo.

BOSCH SERVICE BS CARBELGIUM opinie • Oświęcim, Zaborze
BOSCH SERVICE BS CARBELGIUM opinie • Oświęcim, Zaborze from dobrymechanik.pl

Automat mitsubishi carisma 1,8gdi 2001r. Jak do tego podejść czy kratkę nawiewu trzeba wydłubać z deski rozdzielczej coś mi wpadło gdzieś tam w kanał powietrza i teraz cały czas syczy. Poza autostradą, jadąc z prędkościami do 100km/h wychodzi mi 4,7l na każde 100km.

Jak Woda Bedzie Stygła Powinien Sie Zamknąć.

Obsługa techniczna pojazdu to jeden z pierwszych elementów egzaminu praktycznego na prawo jazdy kat. Górny wąz chłodnicy gorący (parzy) dolny w dotyku normalny w sensie w temperaturze otoczenia. Na szczęście od kilku lat znajduje się on na liście obowiązkowego wyposażenia każdego nowego auta.

Dostęp I Uruchamianie Bez Kluczyka.

Automat mitsubishi carisma 1,8gdi 2001r. Mam problem z moją carismą 1.9td 98r. Co ciekawsze wskaźnik temperatury w samochodzie jest na wprost czyli do pokazuje normalną temperature jazdy do.

Świateł Do Jazdy Dziennej Nie Należy Mylić Ze Światłami Mijania Używanymi W Dzień W Krajach, Gdzie Taki Obowiązek Został Wprowadzony, Czyli Obecnie Niemal W Całej Europie Północnej I Środkowej (Zob.

W trasie, przy prędkości do 120km/h uzyskuję równe 5l na 100km. (ja wymieniam przeważnie 2 razy w roku) poza tym warto podnieśc dywaniki i zobaczyc czy tam nie jest mokro lub wilgotno. Wszystkie węże są cieplepłynu nie brakuje a węże z chłodnicy(2 grube) na uruchomionym silniku są miękkieczy to tak ma być jak silnik jest ciepły i włączę ogrzewanie na maksa to czuć ciepło przez około 30 sekund a później leci zimne powietrze.termostatu nie mam bo go.

Mam Problem Z Ogrzewaniem W Mitsubishi Galant 2.0 Lpg 88R.

Niestety, jak w każdym układzie samochodu, także i tu mogą się zdarzyć. Tu nie ma nic magicznego. A jakos w zderzaku nadal sucho (przynajmniej u mnie).

Od Tego Bym Zaczął,Bo Koszt Minimalny ,A Wymiana Tego Filtra Może Rozwiązac Problem.

To jest taka sytuacja jak w zimie czyli masz włączoną klimę a zimno na polu i masz ustawione powietrze na ciepłe. Poza autostradą, jadąc z prędkościami do 100km/h wychodzi mi 4,7l na każde 100km. Mitsubishi colt 1,6glxi 113km 1992r.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *