Jaki Olej Skrzyni Subaru Tribeca. Sugerowana cena producenta 262,90 pln. Hej.moja skrzynia biegów to ty754vn5aa,w związku z tym,olej do niej powinien być 75w90 ale nie wiem czy z ls,czy może być bez.chodzi oto,czy jest tam jakakolwiek szpera czy nie.tak samo z dyfrem.

W garażu Spalacz Benzyny
W garażu Spalacz Benzyny from spalaczbenzyny.pl

Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa. Olej do silnika i skrzyni biegów dla samochodu subaru tribeca produkowanego w 2009 Jaki olej do skrzyni biegów;

Sprawdź, Ile Litrów Ma Zbiornik Twojego Samochodu

1 590,00 zł z dostawą. Tak samo jest w skrzyniach chryslera, ma być lany olej atf+4 ale nie koniecznie mopar, bo olej o tej spacyfikacji produkuje kilkunascie firm, ja. Części używane do subaru tribeca chłodnica oleju skrzyni online☑️!

Będąc Na Sylwka W Górach, Przy Spotkaniu Ze Znajomymi Zaczęliśmy Oglądać Dokładnie Furkę 😉

Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Na stronie autosotua są podane dane zalecanych. Olej do skrzyni automatycznej dla subaru w najlepszej jakości kupić online klasa lepkości sae:

Olej Do Silnika O Mocy 245Km I Skrzyni Biegów Dla Samochodu Subaru Tribeca Premium Produkowanego W 2012

A jaki dokładnie olej castrola lejesz do asb? Pytania i problemy techniczne związane z subaru. Skrzynie sekwencyjne to rodzaj skrzyń mechanicznych, stosowanych w samochodach, w których zmiana przełożenia realizowana jest za pomocą dźwigni, mającej możliwość jednorazowo zmiany tylko o jeden.

Jeśli Posiada Specyfikacje Subaru, To Pewno Można Lać.

Standardowa pojemność zbiornika paliwa subaru tribeca. 7 rows zalecany olej i pojemność do subaru tribeca. Na stronie autosotua znajdziesz standardowe gabaryty oraz wagę, sprawdzisz wymiary swojego samochodu

Ogromny Wybór Zestaw Filtra Hydraulicznego, Automatyczna Skrzynia Biegów Do Wszystkich Modeli Subaru Tribeca.

148,99 zł x 11 rat. Jaki olej do skrzyni biegów; Ma przebieg 218 tyś i jakieś 8 tyś temu (jeszcze poprzedni właściciel) wymieniał olej, wlany jest mobil 1 5w50, auto nie ma wycieków bo sprawdzałem go na stacji przy zakupie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *